Serenay Sarıkaya İddialara Cevap Verdi
3 May, 2019 4:42 tarihinde eklendi

Serenay Sarıkaya İddialara Cevap Verdi

Serenay Sarıkaya İddialara Cevap Verdi

Adanalı dizisinde yer alırken, sonrasında Med-Cezir gibi dizilerle adından sıklıkla söz ettirmekte olan ünlü oyuncu ve model.

Seranay Sarıkaya ile yine ünlü bir oyuncu olan Kerem Bürsin yaklaşık olarak 3-4 senedir birliktelik yaşamaktaydılar. Ancak birliktelik yaşayan iki ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde almış oldukları ayrılık kararını kamuoyuna duyurmuşlardı. İki ünlü oyuncunun ayrılık kararı vermesinin ardından, ünlü oyuncuların ilişkilerini bitiren neden ve sonrasında kimlerle ilişki yaşadıkları hakkında birden çok iddia ortaya atılmıştı.

Ortaya atılan bu iddialardan oldukça rahatsız olan Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin bugün ilk defa bir açıklamada bulundular. Eski çiftin çevresindeki yakınlarına ayrılma nedeni olarak, ilişkimizin ilk zamanlarındaki heyecanını artık bulamıyoruz dedikleri öğrenilmişti. Kerem Bürsin’den ayrıldıktan sonra bir iş adamı ile ilişki yaşadığı söylenen Serenay Sarıkaya bugün sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, bu konu için hakkında iddia edilen her türlü şeyin senaryo olduğunu söyledi.

Ardından kendi sosyal medya hesabı üzerinden lütfen saygılı olun diyerek aynı açıklamayı Kerem Bürsin de paylaştı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *