Ünlü Şarkıcının Gerçek Ölüm Nedeni
3 May, 2019 4:41 tarihinde eklendi

Ünlü Şarkıcının Gerçek Ölüm Nedeni

Geçtiğimiz günlerde yani tam olarak söylemek gerekirse 29 Nisan 2019 günü saat 23.00 sıralarında ünlü şarkıcımız. Dilber Ay hayatını kaybetmişti.

Hatırlayacağınız üzere, hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcı Dilber Ay yapılan tüm müdahale rağmen hayatını kaybetmişti. Kaldırılmış olduğu hastanede ünlü şarkıcı Dilber Ay’ın kalp krizine bağlı olarak hayatını kaybettiği, ona müdahale eden doktorlar tarafından açıklandığı iddia edilerek basında yer almıştı.

Ancak ünlü ses sanatçımızın İbrahim Karakaş ekranlarında yayınlanmakta olan 2. Sayfa isimli sabah magazini programına telefon bağlantısı ile bağlanarak, eşinin yani ünlü şarkıcımız Dilber Ay’ın kalp krizinden ölmediğini ve gerçek ölüm nedenini açıklayacağını söyledi.

Dilber Ay’ın gerçek ölüm nedenini açıklayan İbrahim Karakaş, Dilber Ay’ın akraba ziyareti sırasında aniden rahatsızlanmadığını söyledi. Bu anları anlatırken büyük acı çektiğini belirten Dilber Ay’ın eşi İbrahim Karakaş, eşinin gerçek ölüm sebebinin ayak tırnaklarını keserken, ayağının iltihap kaptığını ve ölüm sebebinin de ayak tırnağını keserken kaptığı bu iltihap olduğunu belirtti.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

  1. Admin

    Mekanı cennet olsun…

    • access_time 3 May 2019, 10:38
    • Cevapla