Şebnem Kısaparmak Anlatırken Gözyaşlarına Boğuldu
4 May, 2019 4:37 tarihinde eklendi

Şebnem Kısaparmak Anlatırken Gözyaşlarına Boğuldu

Geçtiğimiz günlerde Kanal D ekranların yayınlanmakta olan ve sıklıkla izlenmekte olan bir magazin programı 2. Sayfa’nın konuğu ünlü şarkıcı Şebnem Kısaparmak, program esnasında gözyaşlarını tutamadı.

Ünlü şarkıcı ve haber spikeri Şebnem Kısaparmak eşi Fatih Kısaparmak hakkında bir şeyi anlatırken gözyaşlarına boğuldu. Ünlü türkücünün eşi Fatih Kısaparmak, eşi Şebnem Kısaparmak’ın Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında anlattığına göre ölümle burun buruna gelmiş ve ucuz atlatmış. Şebnem Kısaparmak, eşinin kalp krizi geçirdiğini şu cümlelerle anlattı: Fatih kalp krizi geçirdi ve elektro şokla tekrar yaşama döndü. Çok şükür bir şey olmadan atlattıklarını söyledi. Aynı zamanda bu haberi kamuoyuyla paylaşmadıklarını çünkü bunun paylaşılabilecek bir şey olmadığını da söyleyerek ekledi.

Ayrıca olay esnasında babasına dahi haber vermediğini hastane kapısında tek başına beklediğini söyledi. Eşi Fatih’in kalp krizi geçirmesinden çok önce müzisyen oğlları Ozan Kısaparmak’ın sahnede konser vermekte iken üstlerinde bulunan ağır demir levhalardan birinin üzerine düştüğünü ve bacağının fena bir şekilde yaralanmış olduğunu belirtti. Bu duruma şükrederek, bahsettiği iki kötü durumu da atlattıklarını söyledi.

Ünlü şarkıcı buradan tüm şarkıcıların adına, zor koşullarda çalışmakta olduklarını söyledi ve oğlunun son yaşadığı durumu da örnek olarak gösterdi. Herkesin ülkemizin müzisyenlerine sahip çıkması gerektiğini de söylediklerine ekleyen ünlü şarkıcı Şebnem Kısaparmak bunları söylerken yer yer gözyaşlarını tutamayarak ağladı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *