Burcu Binici Ucuz Atlattı
5 May, 2019 6:12 tarihinde eklendi

Burcu Binici Ucuz Atlattı

Ünlü Binici, atlatmış olduğu büyük şoku anlattı. Ünlü oyuncu dün akşam saatlerinde şans eseri binmiş olduğu bir takside büyük bir şok yaşadı.

Burcu Binici’nin içinde bulunduğu taksinin şoförü trafik kontrolünde 60 promil alkollü çıktı. Ünlü oyuncu ilk gerçek zamanlı aplikasyon oyununun (Murder Puzzle) Arnavutköy’deki tanıtımına katılmak için bindiği takside şok yaşadı. Polis çevirmesinde alkol kontrolü sonucunda 60 promil alkollü çıkan sorumsuz taksi şoförüne isyan eden ünlü oyuncu Burcu Binici şans eseri sağ salim gelebildiğini .

Gideceği yere ulaştığında da yaşadığı şokun etkisinden hala çıkamayan Burcu Binici, canımızı emanet ederek güvendiğimiz insanların bu şekilde davranması hiç değil dedi. Burcu Binici yaklaşık olarak bir sene önce de, geçmekte olduğu bir yaya geçidinde polislerin polis arabasını üzerine sürdüğü iddiasıyla polislerden şikâyetçi olmuştu. Mekana geldikten bir süre sonra biraz sakinleşebilen ünlü oyuncu çok kızmıştı ve şokta olduğunu söyledi. Sorumsuz taksiciye sitem etmeye devam etti.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *