Basın Mensuplarına Ahlaksız Teklif Yaptı
7 May, 2019 14:39 tarihinde eklendi

Basın Mensuplarına Ahlaksız Teklif Yaptı

Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş geçtiğimiz sevgilisi ile yakalanmıştı. Gece süresince birbirine çok yakın davranan çift, bulundukları mekanda muhabirlerin de olduğunu görünce, bulundukları mekanı arka kapısından hızla terk ettiler.

Daha sonra peşindeki muhabirleri atlatamayan ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş muhabirlere arabasının camından yanında bulundurduğu sahta 100 euroları fırlattı. Yanındaki kadın arkadaşıyla birlikte evine gitmek için şoförüne talimat veren ünlü oyuncu, hiçbir trafik kuralına uymayarak kırmızı ışıkta geçti. Daha sonra bir arkadaşını arayarak Ortaköy’deki evine giden ünlü oyuncu eve girerken kapıdaki güvenlik görevlilerini peşindeki basın mensuplarını kast ederek tutun bunları sakın içeri almayın dedi. Basın mensuplarının işini yapmasını engelleyen yakışıklı oyuncu.

Tolga Sarıtaş, hakkında yapılan haberlerin ardından sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu. Tolga Sarıtaş sosyal medya hesabı üzerinden, hakkında yapılan haberle ilgili açıklamada, magazinciliğin önemli bir meslek olduğunu ve bu meslekte emek veren herkese sonsuz bir saygısı olduğunu söyledi ve muhabir arkadaşlardan bu saygısını bilenlerin bildiğini söyledi.

Fakat hiçbir şekilde gerçek olmayan akla ve mantığa uymayacak haberler yaparak gündem oluşturmaya çalışmanın da gereksiz olduğunu belirtti ve herkese saygılarını sundu. Aynı zamanda Tolga Sarıtaş hakkında yapılan bu haber için, ünlü oyuncunun yaptığı açıklamaya benzer şekilde ve onunla aynı yönde, Artistanbul’dan da Kamuoyunun Dikkatine başlıklı bir açıklama yapıldı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *