Duman’ın Solisti Tan göze Gözaltına Alındı
10 May, 2019 9:05 tarihinde eklendi

Duman’ın Solisti Tan göze Gözaltına Alındı

Ünlü manken Seçkin Piriler, eski eşi Kaan Tangöze tarafından şiddet görüp darp edilmiş olduğu iddiasıyla savcılığa şikayette bulundu. Bunun üzerine Kaan Tangöze’nin ifadesi alındı. Kaan Tangöze’nin eski eşi Seçkin Piriler’in yanında bulunan bir kadını daha darp ettiği iddia edildi.

Duman grubunun solisti olarak ünlenen ve kamuoyu tarafından öyle bilinen Kaan Tangöze’nin 2016 yılında boşanmış olduğu eski eşini darp ettiği iddia edilen olay geçtiğimiz akşam İstanbul’un Beşiktaş semtinde yaşandı. Şarkıcılık da yapmakta olan manken Seçkin Piriler iki çocuğu önünde darp edilirken, Seçkin Piriler’in maruz kaldığı şiddeti durdurmak isteyen yanındaki kadın da darp edildi.

Şikayette bulunulduktan sonra harekete geçen polis ekipleri, Kaan Tangöze’yi ikamet ettiği adreste bulamadılar. Bunun üzerine kendisini polis ekiplerinin farklı adreste de arandığını duyan Duman grubunun ünlü solisti Kaan Tangöze, emniyete gitti. Emniyete gittikten sonra neden arandığını da öğrenen ünlü şarkıcının aranma nedeni kadına şiddet ve hakaret iddiaları olarak belirtildi. Ortaya atılan iddialara göre Seçkin Piriler eski eşinin yeni eşi ’dan da şikayetçi olmuştu. Bunun üzerine Kaan Tangöze yapmış olduğu şikayetini geri alması için eski eşinin evine gitmişti. Eski eşi de şikayetini hiçbir şekilde geri almayacağını söyleyince, ikili arasında tartışma yaşanmış ve Seçkin Piriler darp edilmişti.

Hatırlanacağı üzere iki çocukları bulunan çift, Kaan Tangöze’nin Seçkin Piriler’le evliyken, ile aşk yaşadığı iddiaları ortaya çıkmıştı. Bu olayın ardından ünlü çift olaylı bir biçimde boşanmışlardı. Bu boşanmadan kısa bir zaman sonra da Duman grubunun ünlü solisti Kaan Tangöze, ünlü şarkıcı Kıvılcım Ural ile evlenmişti.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *