E-Ticaret ile para kazanmak
28 Eki, 2019 8:15 tarihinde eklendi

E-Ticaret ile para kazanmak

E-Ticaret ile para kazanmak

YILDA 25 MİLYAR İNTERNET’TEN YAPILIYOR

Ürünlerinizi artık sabit bir dükkan’da satmaktan ise internet üzerinden satış yaparak. Karınızı ve gelirinizi artırmanıza olanak sağlayan internet siteleri var. Güvenli alışveriş imkanı tanıyan bu alışveriş siteleri sizlere bir çok kolaylık sağlaması ile birlikte karınızı gelir seviyenizi artırmanızda oldukça çok fayda sağladıkları bir gerçek.

Bu internet siteleri arasında yeni bir isim ön plana çıkmaya başladı. Yedi24ilan.com () yani güvenli alışveriş yapmanızı sağlayarak sizleri daha sağlıklı ürün ilan ilan ler satın almanızı aracılık ederek evinizde oturduğunuz yerden alışveriş yapmanıza olanak sunuyor. Hiç bire endişeye kapılmadan size kolay güvenli online alışveriş yapmanızı güvenlik içerisinde sağlıyor.

Satıcıların site üzerinden ilan vermiş oldukları ürünleri ürün kaliteli ürün göndermelerini sağlıyor. Bu nasıl olur diye hemen aklınızdan geçen sorunun cevabı sistemin siz yedi24ilan”>alışveriş yapan insanların ödemiş oldukları parayı satıcıya hemen vermeyerek sağlıyor. Daha bu konuyu biraz daha açalım. Alıcı ürünü beğenip site üzerinden satın alıp ödemesini kredi kartı ile yaptıktan sonra para yedi24ilan.com banka hesaplarında bloke edilir

hemen satıcıya ödeme yapılmaz önce satın aldığınız ürün kargo ile elinize geçtikten sonra. Ürün doğru eksiksiz size ulaşmış ise siteden ürünü teslim aldığınıza dair onay verdikten sonra parada bloke kaldırılır ve satıcının parası ödenir.

İNTERTTEN ÜRÜN SATARAK GELİRİNİZİ ARTIRABİLRİSİNİZ.

İster bireysel ister kurumsal olarak yedi24ilan.com online alışveriş sitesinden ürünleriniz satışını yaparak ülkemizde internet üzerinden yılda 25 Milyar TL olan bu pastadan sizde karınızı alabilirsiniz. Yapmanız gereken düşük ile bir çok alışveriş sitesinde olan yüksek komisyon ödemeden hem kazanıcınız azalmadan satış yapa bileceğiniz bir online alışveriş sitesi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *