Sertab Erener! Ünlü olmanın bir bedeli var
12 Ara, 2019 11:20 tarihinde eklendi

Sertab Erener! Ünlü olmanın bir bedeli var

Sertab Erener! Ünlü olmanın bir bedeli var

Cengiz Semercioğlu

Sertab kusura bakmasın ama ne giydiğine, ne sürdüğüne bakmadan ünlülerin fotoğrafı çekilir. Kaldı ki günümüzde çekmese, vatandaş çekip sosyal medyaya yüklüyor. Evet, fotoğraf kimsenin hoşuna gidecek bir kare değil. Bırakın ünlü olmayı, olmayı, erkek ya da ünsüz olsanız da böyle bir fotoğrafınızın çekilmesini istemezsiniz. Ancak ünlü olmanın bir bedeli var, işte bu fotoğraf da o bedellerden biri.

Ömür Gedik

Sertab makyajsız değil, izinsiz görüntülendiği için tepki göstermiş aslında. Britney Spears’dan tutun da Kristen Stewart’a, Alec Baldwin’den Tarantino’ya kadar pek çok ünlü izinsiz fotoğraflarını çeken gazetecilere ciddi tepkiler vermişti. Gönül ister ki kimse istemediği bir şeyi yaşamasın. Ama günün sonunda eğer ünlüysen, ki Sertab ’nin en ünlü sanatçılarından biri, bunlar başına geliyor. İstemediğinde de flaşlar patlayabiliyor. Bu, oyunun bir parçası ama bence insan haklarına da aykırı.

Onur BAŞTÜRK

Ünlü kadınlar tabii ki makyajsız ya da halleriyle fotoğraflanabilir. Üstelik tüm dünyada doğal görünme, makyajsızlık yükselişteyken… Sertab Erener’in kızmasının nedeni o an gerçekten iyi görünmediğine ya da estetikli halinin çok belli olacağına inanması. Ama fotoğrafçılar onun iyi görünme anını bekleyecek değiller tabii ki. Kızmasına gerek yok!

Şarkıcı Sertab Erener (55) önceki akşam İstanbul Havalimanı’nda aracını beklerken görüntülendi. Flaşların patlamasıyla şoke olan Erener, kendisini makyajsız görüntüleyen muhabirleri yanına çağırıp demediğini bırakmadı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *