Değişime devam eden danla bilic
21 Ara, 2019 6:45 tarihinde eklendi

Değişime devam eden danla bilic

Değişime devam eden danla bilic

değişimiyle konuşulmaya devam ediyor! Tüp mide ameliyatından sonra burnundan da ameliyat olan olan Bilic, estetik operasyonlarını sürdürüyor. Son olarak Japonlara benzemek için ameliyatla gözünü çekik yaptıran Danla Bilic, Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.

Youtuber, “İki hafta önce Tokyo’ya gittim. Çok sevdim oraları. Geldikten sonra gözümden estetik ameliyatı oldum” dedi. Bilic, “Daha çok olduğu için şu an hiç iyi görünmüyorum. Kendimi daha iyi hissetmek için böyle bir şey yaptım. Çok istediğim bir şeydi. Ameliyattan sonra kendimi gayet iyi hissediyorum.” diye konuştu.

Bilic, geçirdiği operasyonlar hakkında şunları söylemişti: Geçen birisi tweet atmış, ‘Utanmasan iç organlarını da yaptıracaksın’ diye. Onu da yaptırdım, mide ameliyatı oldum. Tüp mide ameliyatından sonra hemen arkasından burun ameliyatı oldum.

Ama onun öncesinde bir diş operasyonum var. Bir ara çok dolgu yaptırmıştım, dolgudan dudağım burnuma değiyordu. Zayıfladıkça korkunç bir hal almaya başladım. Kilo aldığım dönem her hafta doktora gidip sürekli bir yerlerimi yaptırıyordum. Doktor ‘Artık lütfen yapmayalım’ diye yalvarıyordu.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *