10 yıl sonra 6 kardeş ilk kez bir araya geldik
19 Oca, 2020 21:24 tarihinde eklendi

10 yıl sonra 6 kardeş ilk kez bir araya geldik

10 yıl sonra 6 kardeş ilk kez bir araya geldik

10 yıl sonra 6 ilk kez bir araya geldik
’ın annesi Neşe Tevetoğlu’ndan iyi haber geldi. Bacağındaki damar tıkanıklığı nedeniyle Acıbadem Altunizade’de tedavi gören Tevetoğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Dün taburcu edilen Tevetoğlu’nun sağlık durumu hakkında hastaneden şu açıklama yapıldı: “Neşe Tevetoğlu ani başlayan sağ bacak ağrısı, uyuşma ve his kaybı şikâyetleriyle hastanemize başvurdu. Yapılan incelemeler sonucunda sağ bacak ana atardamarında yüzde 100 tıkanıklık olduğu görüldü ve acilen ameliyata alındı. Ameliyat sonrası ikinci günde yapılan atardamar doppler ultrasonografi kontrolü ile bacak kan dolaşımında sorun olmadığı görülmüştür ve taburcu edilmiştir.”
Tarkan‘dan teşekkür mesajı

Annesinin sağlığına kavuştuğunu sosyal medya hesabından duyuran doktorlara teşekkür etti.

10 yıl sonra kardeşleriyle bir araya geldiğini belirten ünlü şarkıcı paylaştığı bu fotoğrafın altına şu notu düştü;

Geçtiğimiz günlerde annemizin geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle bütün kardeşler seferber olduk. Anneciğimiz çok şükür tekrar sağlığına kavuşunca da bu hatıra fotoğrafı çektirmeden olmazdı. Çünkü 10 yıl sonra 6 ilk kez tekrar bir araya gelmiştik.

Bu vesileyle annemin sağlığına kavuşmasını sağlayan doktorumuza sonsuz teşekkürler. Ayrıca katkısı, emeği olan tüm diğer doktorlara, hemşirelere ve hastane çalışanlarına da çok teşekkürler.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *