Yasmin Erbil, iç çamaşırsız yatak pozu
5 Şub, 2020 17:17 tarihinde eklendi

Yasmin Erbil, iç çamaşırsız yatak pozu

Yasmin Erbil, iç çamaşırsız yatak pozu

Yasmin Erbil, iç çamaşırsız yatak pozuyla yine adından söz ettirdi
Uzun bir süredir hastanede gören hatta geçtiğimiz günlerde vasiyetini hazırlatan Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, Instagram hesabından yatağında çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Erbil’in göğüs dekoltesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Kaçış sendromu rahatsızlığından dolayı aylarca yoğun bakımda gören ve taburcu edildikten sonra yeniden hastaneye kaldırılan komedyen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, hesabından yaptığı paylaşımla yine gündeme geldi.

YATAK POZUNU PAYLAŞTI
Yurt dışında eğitim gördükten sonra Türkiye’ye dönen ve sonrasında kısa bir süre programı sunuculuğu yapan Yasmin Erbil, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Verdiği cesur pozlarla her daim gündemde olan Erbil, bu sefer de yatakta çektiği bir fotoğrafını paylaştı.

GÖĞÜS DETAYI DİKKAT ÇEKTİ
Dün akşam uyku öncesinde çektiği bir kareyi Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşan Yasmin, bu görüntünün üzerine “Hastayız diye ölelim mi?” notunu düştü. Yasmin Erbil’in iç çamaşırsız çektiği fotoğraftaki göğüs detayı ise takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

kaynak: haberlercom

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *