Ebru Şallı’dan Yürek Burkan istek
23 May, 2020 23:15 tarihinde eklendi

Ebru Şallı’dan Yürek Burkan istek

Ebru Şallı’dan Yürek Burkan istek

Manken Ebru Şallı Geçtiğimiz ay biricik oğlu parsı kaybetmişti Ramazan Bayramı’nda mezarı başına ziyaret edilebilmek izin başvurusunda bulundu.

2 yıldır lenf kanseri tedavisi gören Ebru Şallı’nın eski eşinden olan Harun Tan ile evliliğinden olan oğlu Pars lenf kanseri nedeniyle 16 Nisan’da Hayatını kaybetmişti.

10 yaşındaki oğlu olmadan ilk bayramı geçirecek olan Şallı tedbirleri kapsamında 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Yürek Burkan bir talepte bulundu.

Yakın zamanda kaybetmiş olduğu oğlu parsı kilyos’taki mezarı başında ziyaret edebilmek için yetkili makamlara izin başvurusunda bulunan Ebru Şallı ilk Bayramoğlu olmadan geçirecek.

Oğlusun acısını bir türlü atlatamayan Şallı Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından çiçek açan orkidesinin paylaşarak her çiçeğim açar bu sefer yavrusuyla açıyor notuyla herkes duygulandım işte eski manken 10 Mayıs Anneler gününde de olup arsa almış ve yayınladığı fotoğrafa bana hep anneler günüydü fondip elinden mesajını yazmıştı.

2002 yılında evlendiği Harun Tan’dan 2013 yılında boşanmıştır çiftin bu evliliğinden Ayrıca Beren Tan adında bir çocukları daha dünyaya gelmişti.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

  1. Pelin

    Allah rahmet eylesin acı büyük aileye sabırlar dilerim

    • access_time 24 May 2020, 8:08
    • Cevapla