Dudak uçuklatan kazanç Selin Ciğerci
24 May, 2020 11:08 tarihinde eklendi

Dudak uçuklatan kazanç Selin Ciğerci

Dudak uçuklatan kazanç Selin Ciğerci

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci aylık kazancı ne kadar sosyal medya hesabı üzerinden reklam alan Selin ciğerci’nin aylık kazancını açıkladı Facebook Selin Ciğerci aylık ne kadar reklamlardan gelir elde ediyor. Işte tam bu soruların cevabı 2 Sayfa programına katılan Fenomen Selin Ciğerci aylık kaç para kazandığını açıkladı.

Türkiye’de en fazla sosyal medya hesabından reklam alan isimlerden biri olan Selin Ciğerci kendi markasını ve çıkaran ve aylık kazancı ile dudak uçuklattı Kanal D ekranlarında yayınlanan 2 Sayfa programına oturduğu yerde para kazanan ünlüler arasında adı geçen Ciğerci hemen yayına bağlanarak kaç para kazandığını açıkladı.

Selin Ciğerci Türkiye’de sosyal medya hesapları üzerinde reklam olan ünlülerden birisi kendi markasını da çıkaran Ciğerci aylık kazancı ile dudak uçuklatan bir rakam ile dinleme geldi Kanal D ekranlarında yayınlanan 2 Sayfa programına bağlanıp oturduğu yerde para kazanan ünlüler arasında adı geçen Ciğerci hemen yayına bağlandı.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci açıklamasında sosyal medya reklamlarından ayda 400 bin değil 600.000 TL kazandım aslan gibi de vergimi ödüyorum Dede çıkardığı Kozmetik markası için ise 1 ay sonra bir milyon TL’lik vergi ödeyeceğim diyen Ciğerci ama Oturduğum yerden para kazanıyorsun demeyin 72 kişiyi çalıştırıyorum Ben açıklamasını yaptı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *