İrem Derici’den çarpıcı açıklama
25 May, 2020 0:31 tarihinde eklendi

İrem Derici’den çarpıcı açıklama

İrem Derici’den çarpıcı açıklama

Kanal D’de yayınlanan 2 Sayfa programında sorulara yanıt verdi 10 milyon liram olsa bu işi bırakırım.

İkinci Sayfa programında çarpıcı açıklamalarıyla yine gündeme damga vurdu 10 milyon liram olsa kaç günde nerede harcarsın sorusuna don atlet koşarım eli Yüzü düzgün bir kalırım gerisini ileride yatırım yaparım bankaya koyarım onu da faiziyle yaşardığında bu işi bırakırdım insanlar beni çok yordu çünkü.

İrem Derici programa evinden katıldık karşınızda ton ton makyaj yapan İrem Derici diye cümleye başlayan İrem Derici röportaj sırasında makyaj yaptı. Yüzüne fondöten sürerken fondöten ve kaçak kat çıkmak diyen derici’ye 2 Sayfa sorduk sarışınmı esmermi kendim içinse sarışın seviyorum daha olduğumu düşünüyorum karşı cins olduğu zaman Esmer

Zengin mi fakir mi hiç öyle bir ayrım yapmadı hiç düşünmedim Kelle Avcısı değilim sırf parası var diye biriyle olman ben parayla kandıramazsınız.

Kanal D’de yayınlanan 2 Sayfa programın bir diğer sorusu ise İrem derici’ye Hangi mesajın ifşa olsaydı utanırdın hiçbiri Utanılacak bir şey yazmam Bil grt mi  Brad Pitt mi Bil get bize ki. Tamam ama her açıdan Brad Pitt.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *