Yeliz Yeşilmen Aile İçi Sıkıntımı Yaşıyor
25 May, 2020 21:45 tarihinde eklendi

Yeliz Yeşilmen Aile İçi Sıkıntımı Yaşıyor

Yeliz Yeşilmen Aile İçi Sıkıntımı Yaşıyor

Son zamanlarda aile içi geçimsizlik yaşadığını bir video ile paylaşan den yeni bir açıklama geldi. Sonun Bergen gibi olsun istemiyorum.

Sonun Bergen gibi olsun istemiyorum.

Diyerek gözyaşları içerisinde sosyal medya hesabından açıklama yapan yeni paylaşım gözyaşları’nın nedeninin eşiyle yaşalarinin sorunlar olduğunu söyleyen Yeşilmen sorunlarımızı çözmeye çalışıyoruz dedi aile içi geçimsizlik yaşadığı ve sonum Bergen gibi olmasın diyerek gözyaşları içersen Yeni bir video paylaştı.

Eşi Ali Uğur Akbaş ile kamera karşısına geçen biraz tatsız olaylar yaşandı kendi aramızda çözmeye çalıştığımız sorunlarımız var zamana bırakıyoruz çözdüğümüz de Açıklama yapacağız şu anda aynı evde kalıyoruz bizim iki çocuğumuz var Aile içinde böyle tatsız olaylar oluyor bunun üçüncü şahıslarla alakası yok dedi.

Yeliz Yeşilmen kimdir kiminle evlidir eşi kimdir ne iş yapar?

17 Aralık 1978 tarihinde Adana’da dünyaya geldi geçmişte birçok yapım dizi ve filmlerde rol alan Yeliz Yeşilmen Aşkım aşkım dizisiyle adını geniş kitlelere duyurdu Ali Uğur Akbaş ve evlendikten sonra ekranlardan uzaklaşan Yeliz eşimin magazin basınında Nadiren de olsa yer buluyor işte Yeliz Yeşilmen’in evli olduğu Ali uğur akbaş’a dair merak edilenle Ali Uğur Akbaş kimdir kiminle evlidir ne iş yapar kaç yaşındadır.

Ali Uğur Akbaş 1963 yılında Adana’da dünyaya geldi İlk ve orta Lise eğitimini Adana’da tamamladıktan sonra iş hayatına atılarak İnşaat Turizm Petrol nakliye sektörlerinde şirketler kurarak birçok faaliyette bulundu Ali Uğur Akbaş Ceren Kent İnşaat ve özaltınbaş Limited şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır evli ve üç çocuk babasıdır.

İş dünyasının önde gelen işadamlarından olduğu gibi spor dünyasında da birçok Spor Kulübü’nün başkanlığını ve yöneticiliğini de yapmaktadır Adana Demirspor Kulübü’nün ikinci başkanlığını yürütmektedir ayamder Atlı Spor Kulübü salı grubu başta olmak üzere birçok sivil toplum örgütünün üyesi aynı zamanda Çukurova Stratejik araştırma merkezinin Mütevelli heyet Başkanı olarak da birçok kültürel ve bilimsel araştırmaları yaptırma da katkı sağlamıştır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *