Buse Terim’den büyük değişim
27 May, 2020 22:18 tarihinde eklendi

Buse Terim’den büyük değişim

Buse Terim’den büyük değişim

büyük değişimi ile şaşırtmaya devam ediyor Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim 25 kilo vererek son görüntüsünü paylaştı.

Fazla kiloları ile bir dönem oldukça eleştirilen eski halinden eser kalmamış diyebileceğimiz son halinin resimlerini paylaştı görenleri şaşkınlık içerisinde bu kadar kısa sürede bu değişim bu kadar kilo vermesini hayranlıkla gördüler.

Aralıklı dönemlerde oruç sistemi ile 25 kilo veren her geçen gün değişimi ile şaşırtmaya devam ediyor. son olarak paylaşmış olduğu ile değişimi bir kez daha gözler önüne Serdi bir dönem kendisini eleştirenlere adeta Nispet edercesine büyük değişime paylaşmış olduğun fotoğrafı da göstermiş oldu.

Yayınlamış olduğu Son Kare bir resimde Bu da kendime ve beni takip edip ilham alan tüm kadınlara öncesi ve sonrası olarak notunu düştü.

daha önce de kilo verme süreci ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu Ben yıllarca bir sürü diyet uyguladım iki kızımı doğurduktan sonra da birçok beslenme türünü denedim Ama bunları yaparken bir paket düzenine ve Bir diyete bağlı kalmanın bana iyi gelmediğini fark ettim.

Bunun için kendi kontörlü mü. Kendi Elime almaya karar verip bu aralıklı orucu denedim, bana çok iyi geldi saçma aç kalmalarım azaldı aç karnına uyumanın, bana iyi geldiğini fark ettim aç karnına uyuduğum zaman daha güzel uyku. Uyuyorum daha sağlıklı uyuduğumu hissediyorum sabah daha dinç. Daha zinde güne başlıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *