Şarkıcı Linet kalçalarına estetik mi yaptırdı
1 Haz, 2020 20:21 tarihinde eklendi

Şarkıcı Linet kalçalarına estetik mi yaptırdı

Şarkıcı Linet kalçalarına estetik mi yaptırdı

Şarkıcı Linet son zamanlarda büyük bir değişim ile estetik söylemleri ve iddiaları ile gündeme gelmekte geçtiğimiz hafta büyük bir değişimle paylaşımlarda bulunan Linet estetik mi yaptırdınız sorularına sadece kadın olmak çok zor şey diyerek cevap vermişti.

Bu kalça olayı daha bundan 2 ve 3 ay önce yine gündeme gelmiş Linet benim Kalçam birçok göz önünde olan kişilerden daha kalçaya sahibim diye bir yerlere gönderme yapıp açıklamalarda bulunmuştu Son zamanda yine bu Tartışma alevlendi.

Şarkıcı Linet kalçalarına estetik mi yaptırdı

Geçtiğimiz günlerde giydiği iddialı elbise sonucu kalçalarına ki değişikliği dikkatlerden kaçmayan Linet’ açıklama geldi. Sahneye çıktığı son konserinde vücudunu saran bir elbise tercih eden şarkıcı Linet estetik yaptırdığı öğrenildi Bir Hayli belirginleşen kalça yapısı Amerikalı televizyon Yıldızı Kim Kardashian akıllara getirdi. Acaba Linet estetik mi yaptırdı kalçalarına.

Sorulardan sıkça kaçan son dönemdeki tavırları ile basına net Bir açıklamada bulunmayan şarkıcı Linet Bu kez öyle yapmadı Karnıma gelme operasyonu yaptırdım Kalçam daha çıkıp duruyor ama büyütme anlamında bir şey yapmadım diye açıklamalarına yeni bir ivme kazandırdı.

Linet son dönemde paylaşmış olduğu resimlerle adeta yeniden doğmuş başka bir görünüme kavuşmuş adeta gören herkesin yine sinir yüzüne estetik yaptırdığını söyler olmuştu şarkıcı ise bunun güneşin azizliği olduğunu güzel bir ışık yakalar gerçekten Photoshop diye bir şey söz konusu değil Tamamen bir resim çekip paylaştık diye açıklamasını sürdürdü.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *