Zeynep Alkan yeni aşkıyla Fotoğraf paylaştı
1 Haz, 2020 19:00 tarihinde eklendi

Zeynep Alkan yeni aşkıyla Fotoğraf paylaştı

Zeynep Alkan yeni aşkıyla Fotoğraf paylaştı

Zeynep Alkan Hollandalı sevgilisi ve wesley papis ile pozunu sosyal medya hesabından hayranları ve takipçileri ile Alkan sevgilisi ile olan bu paylaşımı Aşk notunu düştü 22 yaşında olan Zeynep Alkan hollandalı sevgilisi  wesley pabis ile ilk defa paylaşmış oldu.

Zeynep Alkan İtalya’da eğitim hayatını sürdükten bir süre sonra Erasmus için Hollanda’ya taşınmıştı. Bir süredir Hollandalı sevgilisi ve Wesley pabis ile tozunu sosyal medya hesabından yayınladığı ve altına Aşk notunu düştü 22 yaşındaki Zeynep Alkan Hollandalı sevgilisiyle ilk defa paylaştı.

Zeynep Alkan romantik paylaşımı kısa sürede yaklaşık 19 bin civarı bir aldı sosyal medya hesabını oldukça aktif ve sürekli kullanılan isimlerden biri olan Zeynep Alkan sevgilisi ile bu pozuna aşk notunu düştü.

Zeynep Alkan takipçileri tarafından gönderilen doğum günü mesajları sonrası bir açıklama yapmıştı. Google arama motorunda doğum günü tarihinin yanlış olduğunu 26 Mayıs göründüğünü Ancak bunun yanlış olduğunu söyleyen Zeynep Alkan yaptığı paylaşmış ifadeleri söylemişti.

Selam arkadaşlar doğum günümü bugün sanıyorsunuz Çünkü Google’da öyle yazıyor Neden bilmiyorum kutlayanlara Çok teşekkür ederim doğum günüm 13 Ekim bilginize diyerek bir açıklama gereksinimi duymuştu.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *