Kylie Jenner hapisemi girecek
2 Haz, 2020 14:39 tarihinde eklendi

Kylie Jenner hapisemi girecek

Kylie Jenner hapisemi girecek

Birleşik Devletleri’nin jenner Kardeşler olarak bilinen kylie Jenner cezaevine girebileceği söylenmekte.

Dünyanın 30 yaş altı en zengin kadını ünvanlı olmasını Taşıyan Kylie Jenner yolu gözüktü. Amerikan medyasında söylenmekte.

Kardashian Jenner kardeşlerin en küçük kardeş olan ve kurucusu olduğu ve adını taşıyan Kozmetik şirketi sayesinde kendi servetini kendisi elde eden en genç Milyarder unvanını taşıyordu Forbes dergisi hem geçen yıl hem de bu yıl Kylie Jenner servetini kendi yapan en genç Milyarder ilan edilmişti.

Kylie Jenner akıl hocası annesi mi?

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir iddiaya göre kylie  Jenner, finansman alanında akıl hocalığı yapan ve olduğu söylenen annesi kris Jenner genç kadının gelirleri üstünde oynama yapıp kazancını olduğunun üzerinde göstermekle suçlandı.

Belgeler üzerinde oynandığı iddiası kurucusu olduğu kyile kozmetik firması vergi beyanları üzerinde oynama yaptığı ileri sürülen kylie jenner dünyanın 30 yaş altı en zengin kadını ünvanı da elinden alındı mali uzmanlara göre eğer bu iddialar doğru çıkarsa kyile Jenner hapis cezası istemi ile yargılanacaktır.

Ünvanı elinden alınan Birleşik Devletleri’nin şov dünyasının ünlü ailesinin en küçük kızı olan kylie jenner ve hakkında 30 yaş genç altı bayanlar arasında dünyanın en genç Milyarder kadın olarak seçilen ve Forbes dergisinde yayınlanan yazının. Forbes dergisi tarafından kaldırıp ve ünvanının geri alındığı açıklandı.

Bu tartışmalar Şu an incelemekte olduğu ilerleyen süreçte şov dünyasının güzel kadını Mali yönden usulsüzlük yapıp yapılmadığı yönünde yapılan araştırmalar sonunda yargılanıp veya yargılanmayacak sana karar verilecek.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *