Doğum’a az kala cansu tosun’dan bikinili paylaşım geldi
11 Haz, 2020 8:44 tarihinde eklendi

Doğum’a az kala cansu tosun’dan bikinili paylaşım geldi

Doğum’a az kala cansu tosun’dan bikinili paylaşım geldi

Anne olmak için çok az bir süre kalan erkan kolçak köstengilin oyuncu eşi cansu tosun 9 aylık hamile olmasına ramen bikinili geldi. Anne olmak için gün sayan cansu tosun çimlerin sıcak havanın tadını çıkartıp bu anları bikinili resim paylaşarak çıkartı.

Erkan kolçak köstyengil ile çanakkale’de tatil yapan. Gün içerisinde sosyal medya hesabından paylaşım yapan cansu tosun, bu kez bikinisi ile paylaşım yaptı. Uzun süredir korona nedeni ile içirede olan güzel oyuncu tosun doğuma günler kalla sosyal medya hesabından bikinisi ile resim paylaştı.

Kaldığı butik otel’in bahçesinde güneşlenirken bikinili resim paylaşan cansu tosun anne olmaya gün sayıyor. Marsel ismini verdikleri bir erkek çocuk dünyaya getirecek olan tosun güneşin tadını çıkartmayı sık sık sosyal medya hesabından paylaşımlar yapıyor.

Hamile olduğu için bir çok firma ve marka’nın göndermiş olduğu hediyeleri sosyal medya hesabından paylaşıyor. Gelen hediyelerin fazla olanları anne olacak olan takipçilerine vereceğini’de takipçileri ile paylaştı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *