Banu Alkan O sahneyi hiç unutamıyorum
19 Eki, 2020 6:42 tarihinde eklendi

Banu Alkan O sahneyi hiç unutamıyorum

Banu Alkan O sahneyi hiç unutamıyorum

Bir Dönemin en ünlü sinema sanatçılarından olan ve Yeşilçam’ın afeti diye adlandırılan Banu Alkan’dan yapmış olduğu bir söyleşide sahneyi unutamadığınız sorusuna vermiş olduğu cevap Cüneyt Arkın ile öpüşme sahnesini unutamadığını açıkladı.

 Afrodit lakabı ile tanınan çarpıcı açıklamalarda itiraflarda bulundu. Afrodit katılmış olduğu sorgu sual programında hakkında bilinmeyenleri paylaştı.

Alkan hayatına giren erkekler hakkında ise ilk eşim dünyayı ayağıma Serdi yanıtını verdi. Eşi öldükten sonra çocuklarıyla sorun yaşadığını ve 11 yıl oturduğu yalıyı mahkeme kararı ile boşaltmak Zorunda kaldığını açıkladı.

Alkan yaşadığı Zor günlerde arsasını ve Fikret Mualla tablolarını çok büyük paralara müzyedelede sattığını açıkladı konserlere gidiyorum reklamlar var bir kaç fikret mumualla tablolarım duruyor kötü günler için saklıyorum diyerek geçimini nasıl sağladığını anlattı.

Banu Alkan’a sorulan Bir diğer soru ise, kendinizi en dipte hissettiğiniz zaman zaman oldu sorusuna Gürbüz Bey kaybettiğinde çok üzüldüğünü Hatta ölmek istediğini söyledi.

Bir dönem Murat Taşdemir ile aşk yaşayıp canlı yayında tokat yediği sorun varsa üzere. Murat Taşdemir ile ilgili de o masmavi gözlerine aşık oldum Aşk bitti hayatta onsuz yaşamayı düşünemedim ama 13 yıl boyunca ondan herhangi bir şiddet görmedim dedi.

Programda sorulan sorulardan biri de hiç utandığınız öpüşme sahnesi oldu mu sorusuna ise oldu tabii Cüneyt arkın’la çok yakışıklı bir adam 30’lu yaşlarına Yetişemedim ama yine de yakaladık bir bakış bile olmadı aramızda Cüneyt Arkın inanılmaz çok acil çok cool muhteşem bir insan şeklinde yanıt verdi

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *