Hakan Hatpoğlu Deniz Akkaya ile birliktelikmi yaşıyor
26 Eki, 2020 18:11 tarihinde eklendi

Hakan Hatpoğlu Deniz Akkaya ile birliktelikmi yaşıyor

Hakan Hatpoğlu Deniz Akkaya ile birliktelikmi yaşıyor

Akatlarda bir benzin istasyonunda görüntülenen akkaya hakan hatipoğlu görüntülendiklerini fark edince paniklediler.

İki ünlü isim akatlar’da benzin istasyonunda resimlerinin çekildiğini görünce kısa süreli bir panik yaşadılar. Basın mensuplarını görünce hakan hatipoğku önce el kol hareketleri ile ne yapıyorsunuz diye sorduktan sonra. Hayda diyip hanımla peş peşe benzin alıyoruz dedi.

Akkaya’ya denizciğim bekliyorum bak, mutlaka ara. İyi akşamlar diyerek vedalaşan hakan hatipoğlu, sorulan soruları yanıtsız bırakarak uzaklaştı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

 1. Admin

  Olabilirmi olabili,r artık ilişkiler neredeyse aylık aşık olmak günlük baza inmiş durumda.

  • access_time 14 Kas 2020, 11:40
  • Cevapla
 2. Admin

  Hakan Hatpoğlu Deniz Akkaya ile birliktelikmi yaşıyormu yoksa dedikleri gibi bir tesadüfmü acaba kimin eli kimin cebinde göreceğiz.

  • access_time 23 Kas 2020, 15:11
  • Cevapla
 3. Admin

  Akatlarda bir benzin istasyonunda görüntülenen manken deniz akkaya hakan hatipoğlu görüntülendiklerini fark edince paniklediler.

  İki ünlü isim akatlar’da benzin istasyonunda resimlerinin çekildiğini görünce kısa süreli bir panik yaşadılar. Basın mensuplarını görünce hakan hatipoğku önce el kol hareketleri ile ne yapıyorsunuz diye sorduktan sonra. Hayda diyip deniz hanımla peş peşe benzin alıyoruz dedi.

  Deniz Akkaya’ya denizciğim bekliyorum bak, mutlaka ara. İyi akşamlar diyerek vedalaşan hakan hatipoğlu, sorulan soruları yanıtsız bırakarak uzaklaştı.

  • access_time 24 Kas 2020, 20:08
  • Cevapla