Oyuncu yaşar alptekin eşi hayatını kaybetti
2 Ara, 2020 16:00 tarihinde eklendi

Oyuncu yaşar alptekin eşi hayatını kaybetti

Oyuncu yaşar alptekin eşi hayatını kaybetti

Oyuncu yaşar alptekin bugün acı bir haberi sosyal medya hesabından paylaştı. Eşi Nilgün Altınay’ı kabetti. Bu üzücü haberi sosyal medya hesabınmdan duyuran alptekin, Hayat arkadaşımı gerçek sahibine yolladık ifadeleri ile bu üzücü haberi paylaştı.

Eski oyuncu manken yaşar alptekin 58 eşi nilgün altınay 66 yaşamını yitirdi. Alptekin haberi gönlümün sultanı çocuklarımın annesi hayat arkadaşımı, sevdiğimi, en sevdiğime yolladık diyerek bu acı ayrılığın haberini duyurdu.

Ünlü çift 1997 yılında boşanan tekrar 2019 yılında yeniden nikah masasına oturan Aptekin ve eşi nilgün altınay yeniden nikah kıyarak evlenmişlerdi.

Evlilikte önemli olan aşktır. Bir dönem eşi ile aralarında bulunan yaştan dolayı eliştirilere önemli olan aşk cevabını vermişti.

NİLGÜN ALTINAY KİMDİR

Modacı Nilgün Altınyay, 1956 tarihinde dünyaya geldi. 1991 yılında Yaşar Alptekin ile nikah masasına oturan Nilgün Altınyay’ın evliliği 1995 yılında sona erdi. 4 yıl evli kalan ikilinin Ayris Alptekin isminde bir kızı var. İlk eşinin soyadını taşımayı sürdüren. Nilgün Altınyay, boşanma nedenini “Eşim çalışmama karşıydı ama ben kararlıydım. Boşandık.” sözleriyle dile getirmişti.

Nilgün Altınyay, 22 yıl sonra Yaşar Alptekin ile yeniden nikah masasına oturdu. Ünlü çift, 1995 yılında boşanmış, 2019’da yeniden nikah masasına oturmuştu. Bir dönem aralarındaki sekiz yaş farkı nedeniyle eleştirilen Nilgün Altınyay, verdiği röportajda, “Yaş farkı çok önemli değil, evlilikte önemli olan aşktır” açıklamasında bulunmuştu.

Nilgün Altınay’ın bir süredir kanser tedavisi gördüğü ve bu nedenle yaşamını yitirdiği düşünülüyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *