Şevval Şahin’e yorum yağdı
6 Ara, 2020 15:24 tarihinde eklendi

Şevval Şahin’e yorum yağdı

Şevval Şahin’e yorum yağdı

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, hesabından bikinili pozlarını paylaştı. Şahin, tatil paylaşımlarıyla tartışma konusu olurken, bazı takipçileri ünlü manken hakkında ‘Çok fit’, bazıları da ‘çok zayıf’ yorumunu yaptı.

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile Bali’de tatil yapan Şahin, bikinili pozlarını takipçileriyle paylaştı.

BEN RAHATSIZ OLDUM

Şahin’in bikinili hallerine yapılan “O kadar zayıf ki ben rahatsız oldum”, “Açlık grevinde herhalde”, “Kilo al biraz iskelete benziyorsun” yorumlarının onlarca beğeni alması dikkatlerden kaçmadı.

TARTIŞMA KONUSU OLDU

Ünlü mankenin fotoğrafları sosyal medyada tartışma konusu oldu. Şahin’in bazı takipçileri, ünlü manken hakkında ‘Çok fit’ derken, bazıları da ‘çok zayıf’ yorumunda bulundu.

TÜRKİYE’NİN GÜNDEMİNE OTURMUŞTU

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile pandemiye rağmen düzenledikleri ev partileriyle eleştiri oklarının hedefi olan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, daha sonra da katıldığı bir programla Türkiye’nin gündemine oturmuştu.

Şahin, kendisine yöneltilen, “İstiklal Marşı’nı biliyor musunuz?”, “Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?” ve “Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?” sorularına veremeyerek zor anlar yaşamıştı.

Birçok soruyu yanıtsız bırakan Şevval şahin, “Fahrettin ’yı tanıyor musunuz?” sorusuna da “Pas” yanıtını vermişti.

Çıkan haberlerin ardından Şevval Şahin, “İstiklal Marşı’nı okusaydım örnek Türk kadını mı olacaktım? Tavırlardan dolayı rahatsız oldum, okuyamadım. Ben o anların yayınlanmayacağı konusunda söz almıştım fakat yayınladılar, onlara dava açıyorum. Beni bilen biliyor.

6 yaşından beri İngiltere’de büyüdüm. Bütün eğitimimi İngilizce aldım, bazı konuları bilmemem normal. Bu beni daha az mı Türk mü yapıyor? Sanmıyorum.” açıklamasını yapmıştı. Pek çok ünlü isim de Şahin’e destek vermişti.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *