FUAR ÇEKİMİ
12 Ara, 2020 14:34 tarihinde eklendi

FUAR ÇEKİMİ

FUAR ÇEKİMİ

Fuar çekimi konusunda küresel kalite standarlarında çözümler sunarak çekimini gerçekleştirmiş olduği fuar ve söz mevzusu fuarın paydaşları için katma kıymet oluşturan. Video Ekibi, her biri alanlarından uzman kişilerden oluşan dinamik ekibi ve son teknolojiye nazaran devamlı güncellediği ekipman yelpazesi ile hizmet sunduğu müessese, birey yada markaların vazgeçilmez çözüm ortağı oluyor.

Fuar çekimi, bilimsel toplantı çekimi, toplantı yada parti çekimi şeklinde gereken tüm etkinlikler için kaliteli videolar hazırlayan Video Ekibi ile siz de düzenlediğiniz fuarın etkisini artıracak, tüm paydaşlar için prestij sağlayacak videolara sahip olma fırsatından faydalanabilirsiniz.

Fuar Çekimleri iyi mi Gerçekleştirilir?
Fuar çekimlerine yönelik efektif çözümler sunabilmek için tüm detayların düşünüldüğü bir ön hazırlık aşaması gereklidir. Bu aşamada İlk olarak, çekimi gerçekleştirilecek olan fuarın nerede düzenlenmiş olduğu öğrenilir ve fuarın büyüklüğü, katılımcı sayısı şeklinde bilgilere bakılırsa, fuarın başlayacağı tarihten önce ilgili mekana gidilerek bir bulgu gezisi yapılır. Bu keşifle çekimlerde kaç kişinin vazife alacağı ve hangi ekipmanların kullanılacağı benzer biçimde önemli konular netleştirilir. Alanlarında uzman kişilerden oluşan kadrosuyla. Video Ekibi fuara giderek çekimlere başlar.

En etkisinde bırakan açılardan yapılarak kaliteli bir video stoğun oluşması sağlanır. Oluşturulan video stoktaki görüntüler taranarak en efektif olanları seçilir ve videographer’lar, kurgu & montaj operatörleri tarafından en etkileyici şekilde bir araya getirilerek ses & müzik çalışması sürece entegre edilir. Kurgu & montaj ve eğer proje için gerekliyse motion graphics çalışmalarla beraber video tamamlanır ve hedef kitle üzerinde yüksek etkileşim sağlayacak bir fuar çekimi gerçekleştirilmiş olur.

VideoEkibi, dünya trendlerine ve mesajşim dinamiklerine hakim ekibi ile kusursuz fuar çekimi gerçekleştirerek, çözüm ortağı olduğu kurum, kişi ve markalar için artı değer yaratan fuar videolarına yaşam verir.

Fuar Videolarının Önemi ve Video Ekibi Farkı
Fuar videoları, söz mevzusu fuara ve paydaşlarına fayda sağlamak açısından oldukca önemli aracıdırlar. Fuarın belirli bölümlerinin çekimi yapılabileceği şeklinde hepsinın da çekimi yapılabilir. Bu müşterinin talep ve beklentilerine gore belirlenir. Fuar videoları, fuarın tesirini devamlı kılmak; fuarı düzenleyenlere ve sponsorlara artı prestij sağlar. Hatta fuar katılımcıları için de katma değer oluşturur.

Video Ekibi , fuar çekimlerini küresel duyu idraklarına, ilgili sektörlere ve hedef kitleye bakılırsa projelendirerek en efektif sonucu almak için tüm süreçlerinin dizgesel bir halde yönetilmesini sağlar. sonunda kaliteli, işlevsel ve etkili fuar videolarına hayat verir.

Siz de düzenleyeceğiniz fuarların etkisini çoğaltmak, daha fazla kişiye erişmesinı sağlamak ve ölümsüz kılmak için VideoEkibi ile mesajşime geçebilir; hem kendiniz bununla beraber paydaşlarınız için katma kıymet oluşturan fuar çekimleri gerçekleştirilmesini sağlayarak kaliteli fuar videolarına haiz olabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *