Nehir Erdoğan’nın sevgilisi kim çıktı
12 Ara, 2020 12:59 tarihinde eklendi

Nehir Erdoğan’nın sevgilisi kim çıktı

Nehir Erdoğan’nın sevgilisi kim çıktı

Yabancı Damat dizisiyle yıldızı parlayan Nehir Erdoğan’ın sevgilisi bakın kim çıktı! Sosyal medyada gündem oldu!
Yabancı Damat dizisiyle yıldızı parlayan Nehir Erdoğan, yaşamıyla gündem oldu. Bugüne kadar rol aldığı Koçum Benim, Hayat Yolunda gibi dizilerden izlediğimiz zaferli oyuncu.

Erdoğan’ın özel yaşamıyla alakalı asılları ilk kere bilenler afallamışlık yaşadı. Nehir sosyal medyada alaka odağı oldu. Nehir Erdoğan’ın takribî 2 yıldır  Hatice Aslan’ın daha önceki eşi ressam Renan Kaleli ile beraber olduğu bilindi. Renan Kaleli, 1992 ile 2000 seneleri arasında oyuncu.

Hatice Aslan ile konutluydu. Özel yaşamıyla gündeme gelmemeye çalışan hoş oyuncu, 2014 senesinde görüntü rejisörü Ahmet Sesigürgil ile evlenip Paris’e yerleşmişti. Erdoğan, sürpriz bir biçimde 2017 senesinde Ahmet Sesigürgil’den boşanmıştı. Renan Kaleli ile beraber olan Erdoğan’ın konutluluk mevzusunda bu defa seri karar vermeyeceği konuşu

Yabancı Damat dizisiyle yıldızı parlayan Nehir Erdoğan, yaşamıyla gündem oldu. Bugüne kadar rol aldığı Koçum Benim, Hayat Yolunda gibi dizilerden izlediğimiz zaferli oyuncu Erdoğan’ın özel yaşamıyla alakalı asılları ilk kere bilenler afallamışlık yaşadı. Nehir sosyal medyada alaka odağı oldu. Nehir Erdoğan’ın takribî 2 yıldır Hatice Aslan’ın daha önceki eşi ressam Renan Kaleli ile beraber olduğu bilindi. Renan Kaleli, 1992 ile 2000 seneleri arasında

Özel yaşamıyla gündeme gelmemeye çalışan hoş oyuncu, 2014 senesinde görüntü rejisörü Ahmet Sesigürgil ile evlenip Paris’e yerleşmişti. Erdoğan, sürpriz bir biçimde 2017 senesinde Ahmet Sesigürgil’den boşanmıştı. Renan Kaleli ile beraber olan Erdoğan’ın konutluluk mevzusunda bu defa seri karar vermeyeceği konuşuluyor. İşte sosyal medyada gündem olan Nehir Erdoğan’ın aşkı Renan Kaleli…

Nehir Erdoğan’ın sevgilisini görenler şaşkınlıklarını saklayamıyor. Nehir Erdoğan, kendisi gibi oyuncu olan Hatice Aslan’ın daha önceki eşi ressam Renan Kaleli ile beraber olduğu ortaya çıktı. Bugüne kadar rol aldığı ‘Koçum Benim’, ‘Yabancı Damat’, ‘Hayat Yolunda ve ‘Benim Adım Melek’ gibi dizilerden tanıdığımız oyuncu Nehir Erdoğan’ın özel yaşamıyla alakalı hakikatleri ilk kere bilenler afallamışlık yaşadı.

2 YILDIR BERABERLER
Snob Magazin’in haberine göre; şu gizemeler isminden sıkça laf ettiren Nehir Erdoğan’ın takribî 2 yıldır Hatice Aslan’ın daha önceki eşi ressam Renan Kaleli ile beraber olduğu bilindi.

Renan Kaleli, 1992 ile 2000 seneleri arasında oyuncu Hatice Aslan ile konutluydu. Özel yaşamıyla gündeme gelmemeye çalışan Nehir Erdoğan, 2014 senesinde görüntü rejisörü Ahmet Sesigürgil ile evlenip Paris’e yerleşmişti.
Erdoğan, sürpriz bir biçimde 2017 senesinde Ahmet Sesigürgil’den boşanmıştı. Renan Kaleli ile beraber olan Nehir Erdoğan’ın konutluluk mevzusunda bu defa ivedi karar vermeyeceği konuşuluyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *