Elif Ada’ isyanı: O çocuk daha 7 yaşlarında
15 Ara, 2020 0:27 tarihinde eklendi

Elif Ada’ isyanı: O çocuk daha 7 yaşlarında

Elif Ada’ isyanı: O çocuk daha 7 yaşlarında

Elif Ada’ isyanı: O çocuk daha 7 yaşlarında!
’in babasının programına katıldı. Elif Ada’nın sempatik tavırları ve konuşmaları sosyal medyada gündem oldu. Ayşegül Yıldız ise kızı Elif Ada’ya gelen negatif yorumlara isyan etti

İbrahim Tatlıses’in Ayşegül Yıldız ile evliliğinden olan kızı Elif Ada ’a katıldı. Tatlıses’in kızına söylediği sözler duygusal anlamış olur yaşatırken, Elif Ada’nın da sempatik tavırları toplumsal medyada gündem oldu. Tatlıses, “yıllardır hiç şarkı söylemedim. Bir tek başımayken bile söylemedim. Eski nağmeleri yapamam diye utandım hep. Elif Ada bana, ‘baba neden şarkı söylemiyorsun, ben seni hep internetten dinliyorum’ dedi. Şimdi şarkı söylersem diyecek ki ‘bu babamın sesi değil’ ben de utandım söyleyemedim” dedi.

Tatlıses daha sonra “Kötü zamanda doğdu. İsterdim ki beni şarkı söylerken görsün. Beni affet kızım” ifadelerini kullandı. Tatlıses’in bu sözleri yürekleri burktu. Programda Elif Ada’nın babası karşısındaki çekingen halleri dikkat çekti. “Babamla uzun süreden beri görüşmüyorum” diyen Elif Ada, “Babanla niçin görüşmüyorsun?” sorusuna “Annem getirmiyor” cevabını verdi.

Toplumsal medyada minik Elif Ada’ya yapılan bazı yorumlar Ayşegül Yıldız’ı kızdırdı. Yıldız kızıyla ilgili meydana getirilen yorumlara isyan ederek şunları söyledi:

“Ya tanrı aşkına çocuk babasını aslına bakarsanız devamlı görmediği için babasından çok utanıyor. Babasını hayatında ilk defa program sunarken izliyor onun şaşkınlığı ve heyecanı var. Bir de ilk defa stüdyoya girmiş o denli kamera içinde babası çağırınca ‘gitmeyeceğim’ dedi. Zorla ikna ettik. O çocuk daha 7 yaşlarında ve orada şok olmuş biçimde. Hemen gene kafası farklı çalışan dostlar sallamış da sallamış.”

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *