Yılbaşı izlenecek fillimler
22 Ara, 2020 16:25 tarihinde eklendi

Yılbaşı izlenecek fillimler

Yılbaşı izlenecek fillimler

Covid-19 salgını sebebi ile 2020 yılından 2021 yılına girerken evinde olacak. Yeni yılı evinde sevdikleri ile geçirecek olan kişiler için ise yılbaşında izlenebilecek filmler bulunmaktadır. Yeni yıla girerken bu izleyen kişiler, son derece memnun kalacaklardır. Kötü bir yıl olsa da yeni yıla umutla girmek gerekiyor. Umarım 1080p film izle yazarak izleyeceğiniz bir film bu umudunuzun artmasına sebep olur.

Yeni Yıl/Noel (2004)

New York şehrinde yaşayan Rose isimli yayıncı, Noel arifesinde annesinin iyileşebilmesi için bir çeşit mucize beklemektedir. Hastanede annesinin başında bekleyen Rose, annesinin kaldığı hastanede kalan bir başka içinde hüzünlenmektedir. Bu hastanın oğlu ile tanışan Rose, hastanın oğlu ile yakınlaşmaya başlar. Hüzün dolu bir hikaye barındıran ‘Yeni Yıl/Noel’ isimli film, oldukça kalitelidir.

Bağları (2005)

2005 yapımlı olan ‘Aile Bağları’ isimli film, aile ile birlikte izlenebilecek en güzel yılbaşı filmlerinden olmaktadır. Filmin konusu ise evin erkek evladının, arkadaşını ailesi ile tanıştırmasıyla başlamaktadır. Kızı karmaşık ve beceriksiz bir şekilde misafir eden aile, ne yapacağını bilemez. Kızın ailesi oldukça güçlü ve zengin bir yapıdadır.

Sen Uyurken (1995)

Yeni yıla aşk filmi izleyerek girmek isteyen kişiler için oldukça etkili ve duygusal bir filmdir; Sen Uyurken. Lucky isimli kadın bekar ve oldukça bakımlı bir kadındır. Her sabah işe giderken metroda göz göze geldiği Peter’den hoşlanmaktadır. Peter, ilerleyen zamanlarda raylara düşer ve onu kurtarmak için Luck devreye girer. Komaya giren Peter’in yanında Lucky’den başka hiç kimse yoktur.

Aile Babası (2000)

Filmin konusu olan adam işinden başka hiçbir şeyi tanımayan ve bilmeyen birisidir. Hiç evlilik yapmamıştır, ancak bir gün gözünü açtığında 13 sene önce ayrıldığı kız arkadaşı ile evli ve çocuklarının olduğu bir şekilde uyanır.

Tesadüf (2001)

Kadın ve erkek mağazada eldiven alırken tanışırlar. O geceyi beraber geçiren çift, o gece ayrılır. Ancak ilerleyen zamanda başkaları ile evlenecekken, yıllar önce oturdukları o gece akıllarına gelir ve birbirlerini aramaya koyulurlar.

Tatil (2006)

Londra’da yaşayan gazeteci, iş arkadaşına aşık olmuştur. Yılbaşı yaklaşırken bu arkadaşının nişanlandığını öğrenir ve hayatı kötüye gider. Diğer yanda ise başka kadın, sevgilisi tarafından aldatılır. Hikaye, bu iki kadının tanışması ile başlar.

Şişman Sevgilim (Minyeoneun Goerowo) (2006)

Mücadele, azim ve hırsın nasıl her şeyi başarabildiğini gösteren komedi-romantik film. Türkiye’de sinema gösterimi olmayan bu film 2006 yılında Kore’de yayınlandı. Basit bir kore filmleri izle araması ile çoğu kişinin izleyebildiği filmi kahkahalarla seyredeceksiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *