Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu aşkı sona erdi
28 Ara, 2020 3:11 tarihinde eklendi

Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu aşkı sona erdi

Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu aşkı sona erdi

Son dönemde yaşadıkları ilişkiyle gündemden düşmeyen Ece Erken ile gene ayrıldı. Erken, ayrılık haberini Instagram hesabından duyurdu. Çift, geçtiğimiz Temmuz ayında da ayrılmış, sadece Ağustos’ta buzları eriterek birlikte tatiline çıkmıştı

Ece Erken’in evli ve iki çocuk babası ’yla ilişki yaşadığı haberleri uzun süre konuşulmuş ve arkasından da Mahmutyazıcıoğlu eşinden Haziran ayında boşanmıştı. Bir dargın bir barışık beraberlik yaşayan Erken ve Mahmutyazıcıoğlu yollarını yine ayırdı. Ece Erken ayrılık haberini Instagram’dan duyurdu. Ünlü sunucu paylaşımında “Benim de yaşamımda kimse yoktur” dedi.

NELER OLMUŞTU?

Sunucu Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun yasak aşkı geçtiğimiz aylarda magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
Ece Erken, hakkında çıkan haberlerden sonrasında konuyla ilgili, “9 ay önce dava açılmış ve ayrı evlerde yaşıyorlar. Eşiyle aynı evde yaşayan biriyle beraber olmadım” açıklamasını yapmıştı.

OTOMOBİLLERE SALDIRDI

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu’nun toplumsal medya hesabından yaptığı son paylaşım ise adeta olay yaratmıştı.
Gece yarısı evinin önüne gelip, enstrumanlarına zarar verdiğini dile getiren Benan Mahmutyazıcıoğlu, Ece Erken hakkında tedbir kararı aldırmış olduğunı duyurmuştu.
O anlamış olurı hesabından yayınlayan Mahmutyazıcıoğlu, şu ifadeleri kullanmıştı:

Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip, araçlarımıza zarar verenin kim bulunduğunu söylememe gerek yok sanırım… Ihmal etmeyin ki; bir gün yaşayacak. Kimisi aldığı duaları, kimisi de aldığı ahları… Adalet herkese layık bulunduğunu veren bir erdemdir. Çıkan haberlerin peşinden Ece Erken, “unutmayın; çoğumuz insanız ve herkes kınadığını yaşayabilir.

Gün gelir ve bilmeden, teferruat bilmeden, ne yaşanıldı bilmeden yorum yapmamak gerekir. Bu konularda en ağır eleştiri yapan ünlülerin çoğu sessiz kaldı, çünkü neyin ne işe yaradığını özel olarak söyledik. Beni, sizi bir tek tanrı yargılar. Allah’a hesap veririm. Lütfen artık sadece bana ve aileme hakaret edilen troll (düzmece) hesaplara minimumından bakarak, ortak olmayın. Tanrı hepimizin günahlarını affetsin. Dünya olarak zor günler geçiriyoruz, tanrı yardımcımız olsun.” demişti.

İSTİFA ETTİ

Aşkını canlı yayında ilan eden Ece Erken, gelen tepkiler üzerine sunuculuğunu yaptığı magazin programından istifa etti. Arkasından Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun kendisine verdiği boşanma davası belgesini kendisine verdiğini ve ilişkilerinin boşanma davasından sonra başladığını söylemiş oldu.

Ancak dava belgesinin gerçek dışı olduğu ortaya çıktı. Erken’in boşanma belgesini paylaşmasından sonra ise Şafak Mahmutyazıcıoğlu şu ifadeleri kullanmıştı:

Boşanmamın Ece ile alakası yoktur.

İsim Ece Erken yerine başka biri olsaydı bu mevzu kimsenin umrunda olmayacak, kimse de bu durumdan haberdar olmayacaktı.

Eşimden ayrılma kararı almış olduğum ve evden uzakta yaşadığım bu zamanda Ece ile tanıştım ve bir ilişkim oldu.

Sadece bu kararı alma sebebim mutlaka Ece değil. Bu nedenle Ece’nin kabahatlanması beni rahatsız ediyor.

Ece’den başka da bu süreçte yaşadıklarım oldu.

Bu vakada sorumlu birey benim.

Boşanma davası açtım ve belgeyi ben Ece’ye verdim.

Fakat anlaşmalı boşanma davasında her şeyimi verecektim ama bundan vazgeçtim. Sonrasında tekrar bir dava açtım. Boşanma fikrimden vazgeçmedim. Çift geçtiğimiz yaz Bodrum’da böyle objektiflere takılmıştı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *