Beyazıt Öztürk’e ‘O Ses Türkiye’ cevabı
1 Oca, 2021 20:30 tarihinde eklendi

Beyazıt Öztürk’e ‘O Ses Türkiye’ cevabı

Beyazıt Öztürk’e ‘O Ses Türkiye’ cevabı

Acun Ilıcalı ile Beyazıt Öztürk’e ‘O Ses Türkiye’ cevabı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında bu yıl ekrana gelmeyecek olan ‘O Ses Türkiye’nin yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı ile yarışmanın jüri üyelerinden Beyazıt Öztürk arasına güldüren diyalog… İşte Acun Ilıcalı’dan gelen son dakika ‘O Ses Türkiye’ açıklaması…

‘O Ses Türkiye’, yılbaşı özel programı ile 8’de ekranlara geldi. Ebru Gündeş, Hadise ve Murat Boz ile jüri koltuğunda oturan Beyazıt Öztürk, Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu bir öteki yarışma ‘MasterChef Türkiye 2020’ye gönderme yaparak, dikkat çeken sorular yöneltti. Ünlü şovmenin, “2020’de niçin ‘MasterChef’ da, ‘O Ses Türkiye’ olmadı? Bunların hesabı verilecek, bunlar mevzuşulacak” sözleri üzerine Ilıcalı’dan flaş bir izahat geldi.

“KORONAVİRÜS TESTLERİ YAPILDI”

Başarılı televizyoncu, “Masterchef’te savaşım eden yarışmacılarımız koronavirüs tedbirleri kapsamında öncelikle testlerini oldular ve ayrı bir eve çıktılar. Ayrı evde yaşadıkları için dışarıyla bağlantıları kesildi. Stüdyo ile ev arasında gidip geldiler” dedi.

Ilıcalı’nın açıklaması üzerine Beyaz, diğer jüri üyelerini kastederek, “Sen bizim dördümüzün aynı evde yaşamış olduğunı mı sanıyorsun?” şeklinde esprili bir sual daha yöneltti.

“O SES TÜRKİYE’Yİ İPTAL ETTİM”

8’in patronu, “O Ses’e günde 25-30 yarışmacı geldiği için ve sürem süresince toplam 600-700 yarışmacı geldiği için sevgili jürilerimin sağlığını düşünerek, onların riske girmesini engelleme adına senelerdir klasik olan bu şovumuzu iptal ettim” cevabını verdi. Acun Ilıcalı, “Onlar için helal olsun. Siz değerli ziyaretçilerimizin sağlınız için gerekiyorsa bu stüdyoyu yakarım. Bunu da not olarak düşmek isterim” diyerek, ‘O Ses Türkiye’nin bu sürem niçin olamayacağını duyurmuş oldu.

Bir defa daha ‘MasterChef’ göndermesi icra eden Beyazıt Öztürk ise “biz de gerekirse ‘O Ses’i yapmazdık fakat dördümüz bir odaya girip yemek yapardık” karşılığını verdi. Bu sözler stüdyoda bulunan herkesi kahkahaya boğdu.

MASTERCHEF’TE BÜYÜK FİNAL

Acun Ilıcalı’nın “Yarışmacılara koronavirüs testi yapıldı” söylediği ‘MasterChef Türkiye 2020’de; Serhat Doğramacı ve Barbaros Yoloğlu, şampiyonluk mücadelesi veriyor.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *