Nihal Candan’ın küvet pozları
11 Oca, 2021 21:19 tarihinde eklendi

Nihal Candan’ın küvet pozları

Nihal Candan’ın küvet pozları

Toplumsal medyayı etken kullanan ünlüler arasında yer edinen Nihal Candan, gül banyosu yaptığı küvette pozlarını . Nihal Candan’ın pozlarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.
‘İşte Benim Stilim’ programı ile tanınan Nihal Candan, toplumsal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor.

Şimdilerde otelde kalan Candan, etken olarak kullandığı hesabından pozlarını yayınladı
Instagram’da 779 bin takipçisi olan Nihal Candan, beyaz bikinisiyle gül banyosu yaptığı küvette poz verdi. Nihal Candan’ın pozlarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi. Öte taraftan Nihal Candan, geçtiğimiz günlerde verdiği bornozlu pozuyla gündem olmuştu.

‘İşte Benim Stilim’ programıyla tanınan ve iddialı Instagram paylaşımlarla dikkat çekmeyi başaran Nihal Candan, Murat Boz açıklamasıyla herkesi şaşırtmıştı.

“MURAT BOZ’LA OLAN PARTİ İLİŞKİMDEN DOLAYI PİŞMANIM”

25 yaşındaki magazin ünlüsü, “Evet, Murat Boz’la olan ilişkim” ifadelerini kullandı. Nihal Candan’ın cevabı, kısa sürede toplumsal medyada gündem .

GÜNLERCE mevzuŞULAN olay GECE!

2017 yılında; Murat Boz ve eser Yenenler, Bahar–Nihal Candan kardeşler ve Özge Bitmez ile gece eğlenmeye gitmişti. Önce bir mekanda eğlenen grup, arkasından Yenenler’in evine geçmişti. O dehemmiyet Aslı Enver ile aşk yaşayan Murat Boz, sosyal medya hesabından bir izahat yaparak, haberlerin görüldüğü gibi olmadığını orada kalabalık bir grupla eğlendiklerini belirtmişti.

“O GECE KESİNLİKLE YANLIŞ BİR ŞEY YOKTU”

Geçtiğimiz aylarda Murat Boz ve eser Yenenler ile bir eğlencede görüntülenmeleriyle ilgili mevzuşan Nihal Candan, “O dönem 19-20 yaşındaydım ve ‘Bu mevzunun üstesinden gelebilir miyim?’ diye çok düşündüm. Kendimden ödün vermemek için de sustum. Beni bilen biliyor, tanıyan tanıyor. O gece ile ilgili ne olursa olsun yanlış bir şey yoktu. Herkesi zan altında bıraktılar. Tabii olay sonrası çoğumuz depresyona girdik. Benim susma sebebim onların kariyeriyle alakalıydı, onlar ünlü dostlarımız. Yanlış meydana getirdiğimız aslabir şey yok. Kimsenin ilişkisini bozmadım, yanlış diyaloğum olmadı” demişti.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *