Doğuş ve pişmanlıkları
30 Mar, 2021 7:07 tarihinde eklendi

Doğuş ve pişmanlıkları

Doğuş ve pişmanlıkları

Şarkıcı eski halınden eser kalmamış sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı ile saçları beyazlamış bir doğuş. Pişmanlıkları olan çocuk yaşta yurttan kaçıp annemi bulum derken yaşadığı acılar ve pişmanlıklar.

HAYATIMIN HATASI DEDİĞİ YURTTAN KAÇMAK OLDU

Ben sensiz ne yaparım adlı şarkısı ve yine gamsız ile müzik listelerinde ilk sırada uzun süre kalan azeri sunucu ile evlenip iki çocuğu oldu. Şimdilerde gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor. Uzun süredir gözükmeyen doğuş sosyal medya hesabından beyazlamış saçları ile bir paylaştı.

Yurtan kaçıp sokaklarda yaşadığı dönemi ve yetiştirme yurdundan kaçma nedeni annesini bulmak ama en büyük pişmanlığı yurtan kaçarak yaptığını bir youtube kanalında konuştu. Yurtan kaçıp ailesini bulamadıktan sonra sokaklarda mutlu olduğunu sandım. Ama en büyük hata yurttan kaçmakmış. Sokaklarda arkadaşlarımı kardesim sandım. Ama öyle değilmiş. Çok geçmeden bunun yanlış olduğunu anladım. Arkadaşları bir fabrikadan çorap çalıp satıp antalya’ya gidelim. Çoraplar peynir ekmek gibi sattık.

Antalya’da yattığımız yerde yakalandık kelepçe ile bursa’ya götürdüler. Çorap çaldığımız için 14 yaşında cezaevine girdim. Cezaevinde taciz edilmeyeyim diye kalbimden şişlendim.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *