Erdinç gülener nikah masasina oturacak
7 Haz, 2021 13:09 tarihinde eklendi

Erdinç gülener nikah masasina oturacak

Erdinç gülener nikah masasina oturacak

Uğur Bir deli Sevda dizisinde kocası rolünde oynayan, Erdinç Gülener ile Nikah Masasına oturmaya hazırlanıyor dizide yaşanan evlilik resmiyet kazanıyor.

19 yaşında ilk evliliğini yapan 47 yaşındaki Uğur oyuncu arkadaşı aynı dizide rol alıyor. Erdinç Gülener ile nikah için işlemleri başlattı. Bir deli Sevda adlı dizide karı kocayı canlandıran ünlü çift gerçek hayatta nikah kıyarak evlilik kararı aldılar.

Konu ile ilgili olarak Erdinç Gülener Evet doğru ama çok az kişi biliyor. Nasıl öğrendiniz Hanım nikah için sağlık raporu aldı ama ben alamadım dedi. Deniz Uğur ise Evet doğru nikah tarihini, Erdinç Bey ile birlikte açıklarız dedi.

4 yıl boyunca aynı dizide rol alan Erdinç Gülener ve Uğur dizideki karı koca rolüyle izleyicilerin karşısına çıkmışlardı. Erdinç Gülener Mesela biz Deniz ile karı koca oynuyoruz ve ben çok rahat ediyorum. Deniz’in ne yapacağını gözünden almıyorum konuşmadan anlaşabiliyoruz.

Bir deli Sevda yaşamak mümkün mü Sizce sorusuna ise. Gülener Tabii ki mümkün Sevda aşk her zaman var ilişkilerde biraz yıpranmış olabilir ama hala delice. Sevdalar var ve bir yerlerde yaşanıyor biliyorum derken. Deniz Uğur ise sevdanın her türlüsü delicedir. Aşk dediğimiz şey çok mantıklı bir şey değil seçerek ölçüp biçerek düşünerek karar veremezsiniz o duyguya zaman içinde tecrübe kazandıkça. Belki bu duyguyu dizginlemeye öğreniyoruz daha mantıklı seçimler yapabiliyoruz. Ama bu da bir tercih yanıtı vermişti.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *