Erkan Petekkaya utanıyorum sizin kanalınızda olduğum için
11 Haz, 2021 6:55 tarihinde eklendi

Erkan Petekkaya utanıyorum sizin kanalınızda olduğum için

Erkan Petekkaya utanıyorum sizin kanalınızda olduğum için

Acun ılıcalı’nın kanalı tv8 de yayınlanan müzik ödül törenşnde en iyi çıkış yapan şarkı ödülünü kazanan kerimcan durmaz’a verildi.  En iyi çıkış yapan peşimdesin şarkısı ile kerimcan durmaz’a verilen ödülü eleştiren Erkan petekkaya sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

TV8’de yayınlanan filminde sadi karekterini canlandıran erkan petekkaya müzik ödül töreninde ödül alan kerimcan durmaza ödül verilmesini eleştirmişti. Daha sonra sosyal medya hesabından bu ödülün verilmesine tepki gösteren erkan petekkaya bir paylaşım ile tepkisini gösterdi.

Kerimcan uçakta cinsel organını gösterdiğini hatırlatan. Erkan Petekkaya bu adam cinsel organını gözümüze soktu. sizin gözlerinize helal olsun. Sizler utanmaz iflah olmaz kötü kişilersiniz. Acun bey yuh size. Ahlak yoksunu. Utanıyorum senin kanalında olduğum için yuh acun efendi diyerek tepkisini dile getirdi.

Bir süre sonra bu konu hakkından ikinci bir paylaşım daha yapan erkan petekkaya söylediklerimde haklı olsam’da üslubum hatalı olmuş lütfen kusura bakmayın.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

  1. Serdar

    Erkan petekkaya bence haklı acun bu kerimcan durmaz olayinda olmuyacakti.

    • access_time 18 Haz 2021, 20:44
    • Cevapla