Serenay Sarıkaya Hem tatil hem iş
13 Haz, 2021 13:52 tarihinde eklendi

Serenay Sarıkaya Hem tatil hem iş

Serenay Sarıkaya Hem tatil hem iş

Serenay Sarıkaya Hem hem iş ünlü dizi oyuncusu Serenay Sarıkaya tatil sezonunu Göcek’te kaçan ünlülerden ünlü oyuncu kendisini görüntüleyen gazetecilere öpücük göndermeyi de ihmal etmedi bir tanıtım kampanyası için geldiği Bodrum’da objektiflere.

Habertürk’ Onur Aydın’ın haberine göre epey bir zamandır ekranlarda gözükmeyen ve Bergen filminde rol almayacağını açıklayan Serenay Sarıkaya te.

İŞ VE TATİL

Geçtiğimiz günlerde bir dergi için kamera karşısına geçen ünlü oyuncu çekim bittikten sonra konakladığı otelin iskelesinde gazetecilere yakalandı bunun üzerine gazetecilere el sallayıp öpücük göndermeyi de ihmal etmedi.

Muhabirlere selam verdi günü güneşlenerek geçiren Sarıkaya kendisini görüntüleyen muhabirleri el sallayarak selamladı daha canlı güneşlenmeye devam eden güzel oyuncu Bergen filminde rol almayacağını.

Ünlü oyuncu daha sonra gazetecilere öpücük Yoldayım İstanbul’a döneceği ve hazırlıklara başladığı öğrenildi.

Burak Deniz ile birlikte Eylül gibi başlayacağız dijital bir platformda yayınlanacak olan Şahmeran adlı diziyle ekranlarda boy göstermeye hazırlanan Sarıkaya yakında. Eylül gibi çekimlere başlayacağız inşallah deyip ifadelerini kullanmıştı.

Serenay Sarıkaya aşk dedikoduları hakkında ise insanı Haldun demirhisar ın aşk yaşadığı öne sürülmüştü iddiaların ardından ünlü oyuncu haberde bahsi edilen bir arkadaşımdır diyerek söylentilerin gerçek dışı olduğunu belirtmiştik ancak Sarıkaya’nın Göçek de yine demirhisar ile görüntülenmesi yine dedikoduları al evlendirmişti.

Gazetecilerin demirhisar ile ilgili aşk haberlet etlerinin hatırlatılması üzerine ünlü oyuncu yeni bir şey söylemek istemiyorum daha önce bu haberleri yalanlamıştı zaten görüntülendiği yer Benim evim arkadaşlarımla bir araya gelmek kadar doğal bir şey olamaz her seferinde çıkan aynı haberleri yararlanmak istemiyorum demişti.

Acıların Kadını lakabı ile tanınan arabesk sanatçısı Bergen’in hayatını konu alan ancak Kandemir nedenini ile çekimleri ertelenen filmde Serenay Sarıkaya rol alacak da Sarıkaya çekim takviminin başka projeler denk gelmesi nedeniyle Bergen rolünü canlandıracak.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *