Seda Sayan Mehmet Ali Erbil hakkından şok iddia
16 Haz, 2021 9:10 tarihinde eklendi

Seda Sayan Mehmet Ali Erbil hakkından şok iddia

Seda Sayan Mehmet Ali Erbil hakkından şok iddia

Seda Sayan mehmet ali erbil hakkından tecavüz etti iddiası ortaya attı. Bu kavga magazin gündeminde konuşulmaya başlandı. Seda erbilin sert eleştirilerine şok eden bir cevap geldi.  Mehmet Ali Erbil Seda Çoşkun ile evli iken evin hizmetçisine tecavüz ettiği hakkında şok eden bir iddia ortaya attı.

SÖZ DUELOSU

Yakın geçmişte sıkı dost olan seda sayan ve şowmen erbil arasında yaşanan laf söyleme ilginç bir olay ile farklı bir mecraya kaydı. Seda sayan mehmet ali erbil’in seda çoşkun ile evli iken evin hizmetçisine tecavüz ettiğini ileri sürdü.

Tolga Yüce Erbilin yakın arkadaşı, geçmişi biraz temiz olsaydı iftar programı’da sunardı. Hella olsun televizyonlar reyting almayan bu kadını halla çalıştırıyorlar. Diyerek sosyal medya hesabından paylaştı.

ERBİL SİTEM ETTİ BENİ ARAYIP SORMADI.

Şowmen mehmet ali erbil katıldığı bir televizyon programında seda sayan iki yıldır beni aramadı hiç sormadı. Birkez daha sağlık durumumu sormadı. Yakın arkadaşlarım beni yanlız bırakmadı, fakat seda sayan beni aramayı sormayı bırak menejerime bile sağlık durumumu sormadı.  İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar yanı başımdan ayrılmadılar.

SEDA SAYAN ALLAH ISLAH ETSİN

Seda sayan erbilin açıklamalarına ve paylaşımlarına kızdı. Allah ıslah etsin allah müstahakını versin. Keşke başına gelenlkerden ders çıkartsa. Kirli ruhunu temizlemek için çaba sarf etseydi. Ama malesef huylu huyundan vazgeçmiyor. Sözleri ile ünlü şovmene cevap verdi.

DÜĞÜNE SEDA SAYAN KATILMIŞTI

Mehmet Ali Erbil 2005 Yılında Tuğba Çoşkun ile evlenmiş ve düğüne seda sayan katılmıştı. 2011 Yılında çift boşanmış ve ali sadi adında bir erkek çocukları olmuştu.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *