Yaz aylarında magazinde bu gün neler yaşandı
20 Haz, 2021 14:34 tarihinde eklendi

Yaz aylarında magazinde bu gün neler yaşandı

Yaz aylarında magazinde bu gün neler yaşandı

Şeyma subaşı yeni aşkı mohammed ile aşkı tam gaz devam ederken çeşitli iddialar ortayken ,. Çok heyecanlıyım aşkım mesajı geldi.

Öykü Çelik pandemi dönemi partiler ile gündeme gelmişken bu kez yine sosyal mesafesiz bir parti ile magazin gündemine geldi.

Yönetmen uluç bayraktar sevgilisi Alara Hamamcıoğlu ile evlenip dünya evine girdi. Bu törenine bir çok ünlü isim bir araya geldi. Kıvanç Tatlıtuğ, Aras Bulut İynemli ve Eski manken oyuncu cansu dere katıldı.

Hadise eski sevgilisi diyeceğimiz kaan yıldırım’ın eşyalarını şöförüyle ile gönderdi. Oyuncu sevgilisine ait tüm eşyaları gönderip ona ait olan tüm izleri sildi.

Oyuncu Oktay ile Merve Şarapçıoğlu ile mal paylaşım davası başladı.

Berdan Mardini açıklama yaptı eski işinin silahlı saldırıya uğraması üzerine.  Büyükçekmece’de yaşanan korkunç olayda berdan mardini’nin eski eşi arabada silahlı saldırıya uğramıştı.

Futbolcu Burak Yılmaz kazancını gayrimenkul ile değerlendiriyor. Lille’de top koşturan burak yılmaz bodrum demirbükü’nde 20 milyon değerinde bir villa beğendi ve satın almak için villa sahipleri ile el sıkıştığı söylenmekte.

Şarkıcı teoman biz şikayet etmeyelim. Ama yeni bir müzisyen grubu ile anlaştım mümkün olduğunca onlarla çalışacağım.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

  1. Atertis

    Bu magazin haberleri 19 haziran 2021 için geçerli olan haberlerdir.

    • access_time 20 Haz 2021, 20:50
    • Cevapla