Ece Erken ve mahmut yazıcıoğlu tatilde
4 Tem, 2021 8:38 tarihinde eklendi

Ece Erken ve mahmut yazıcıoğlu tatilde

Ece Erken ve mahmut yazıcıoğlu tatilde

Çalkantılı geçen olaylar ve dolu bir hikayesinden nikah masasında sonlanan. Ece Erken ve mahmut yazıcıoğlu, Bodrum tatili devam.

Geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde. Nikah Masasına oturan Ece Erken İle Mahmut Yazıcıoğlu öncekinin türkbükü’nde Denize girerken görüntülendi çifte Ece Erken’in oğlu Eymen de eşlik etti.

Ece Erken evli ve 2 çocuk babası Avukat Şafak mahmutyazıcıoğlu yla yaşadığı haberleri uzun süre konuşulmuş ve ardından da mahmutyazıcıoğlu eşinden boşanmıştı bir dargın bir barışık ilişkilerine dersem öğrenci geçtiğimiz hafta Bodrum’da nikah masasına oturmuştu.

Onur Aydın haberine göre balayı için başka bir yeri tercih etmeyin aşıklar türkbükü’nde tatillerine devam ediyor. Önceki gün denize görüntüleme çiftin keyfi yerindeydi erken İle Mahmut Yazıcıoğlu’na ünlü sonucunu iş insanı Serkan Uçar ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Eymen’in de eşlik ettiği görüldü sıcaktan bunalan erken veya mahmutyazıcıoğlu gün denizin ve güneşin keyfini çıkarttı.

evli çift Ece Erken ve Şafak mahmutyazıcıoğlu bir ara yanlarına Eymen’i dalış jetskiye Bindiler. 43 yaşındaki Ece Erken fit görüntüsü dikkatlerden kaçmadı

3 kez Nikah Masasına oturdu

Erken 2007-2009 yılları arasında Tuncer Öztarhan 2014-2015 yılları arasında ise Serkan Uçar ile bir evlilik yaşamıştı.

Evlilikten korkmuyorum Ece Erken evlenmek istiyor musun sorusuna şu yanıtı vermişti yok Desemde Desemde yalan olur evlilik konusunda kafam çok karışık iki kere evlenip boşandım. Şimdi de ki beraberlerinde evlilik teklifi aldım ama evlilikten korkmuyorum evlilik başarılı değilim sevgiliyken. Kapıyı vurup gidiyorsun. Öyle bir gücün var ama evliyken yoksa kelepçe takmak gibi geliyor bana çok sevdiğin insanla evlenmek çok ayrı bir şey mi. Eminem kapın evliliğe Aralık ama tam açık değil

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *