Serenay Sarıkaya yeni aşk için hazır değilim
8 Tem, 2021 10:04 tarihinde eklendi

Serenay Sarıkaya yeni aşk için hazır değilim

Serenay Sarıkaya yeni aşk için hazır değilim

Serenay Sarıkaya aşka hazır değil!

Elle dergisine konuşan Serenay Sarıkaya, “İlişkilerinde romantik ve duygusal mısın, yoksa aklın yönetimde midir?” sorusuna, “Fazlasıyla duygusalım maalesef. Hiç öyle plancı programcı değilim” yanıtını verdi.

 

Son yılların en popüler televizyon yüzlerinden olan, kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da magazin gündemine gelen Serenay Sarıkaya, şu an kalbinin boş olduğunu söyledi.

“O anda içimden nasıl geliyorsa öyle davranıyorum” diyen 29 yaşındaki oyuncu, “Hayatıma birisinin girmesine hazır değilim” açıklamasıyla dikkat çekti

“TECRÜBESİ OLAN…”

Kendisinden 19 yaş büyük Cem Yılmaz‘la birlikteliği geçtiğimiz aylarda sona eren Sarıkaya, “Arkadaşların neden senden yaşça büyük?” sorusunu da cevapladı.

 

“Öğrenmeye meraklı olduğumdan. Bir de galiba yaşanmışlığı ve tecrübesi olan, karakterleri oturmuş, dolayısıyla daha temiz, enerjili insanlara çekiliyorum.”

SERENAY’IN DENİZ KEYFİ

Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde Bodrum’da katıldığı bir organizasyondan sonra denize girmişti. Şezlong üzerinde arkadaşlarıyla sohbet eden oyuncu, sonrasında kendisini serin sulara bırakmıştı.

 

Uzun süre şezlongunda vakit geçiren Sarıkaya, öğlen saatlerinde sıcaktan bunalınca denize girip serinlemişti. oyuncu plajda önce mavi, sonra turuncu bikinisiyle boy göstermişti.

 

Serenay Sarıkaya’nın denizde üşüdüğü görülmüştü. Kısa süre suda kalan Kısa süre suda kalan oyuncunun, fit görüntüsü dikkat çekmişti.

BODRUM’DA KUTLADI

oyuncu, 29’uncu yaşını da Bodrum’da kutlamıştı. Arkadaşlarıyla birlikte pasta kesen Sarıkaya’nın fotoğrafları sosyal medyada paylaşılmıştı.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *