Deniz Akkaya gerekirse altı ay yatarım
24 Ağu, 2021 11:23 tarihinde eklendi

Deniz Akkaya gerekirse altı ay yatarım

Deniz Akkaya gerekirse altı ay yatarım

Eski manken Deniz Akkaya Selin Ciğerci ile bir süre önce yaşamış olduğu polemikten dolayı ceza evine girdi. Selin Ciğerci mi aldırmış olduğum tedbir kararını ihlal edince 3 gün zorlama hapis cezasına çarptırılan.

Eski manken oyuncu. Deniz Akkaya cezaevine girdi cezaevine girmeden önce kendi sunuculuk yaptığı programa bağlanan. Deniz Akkaya gerekirse Altı ay yatarım hiç umurunda değil başına ne gelirse gelsin bu davadan vaz geçmem..

Selin Ciğerci taşıyıcı anne yöntemi ile çocuk sahibi istediğini çocuk sahibi olmak istediğini açıklayınca Deniz Akkaya tarafından tepkiyle karşılamıştı. Deniz Akkaya’nın bu sözleri üzerine Selin Ciğerci ile arasında bir Polemik yaşanmış uzun süre magazin gündemini meşgul etmiş ve neticesinde olay mahkemeye taşınmıştı. Mahkemeye taşınan olay sonrası açıklamalarına devam eden. Deniz Akkaya alınan tedbir kararını ihlal den dolayı 3 gün zorlama hapis cezasına çarptırılan cezaevine girdi. Doğum üzerine televizyon programına bağlanan. Deniz Akkaya ben davamda haklıyım. Sonuna kadar mücadele edeceğim gerekirse 6 ay bile yatarım demişti.

Araçtan canlı yayına bağlanan Deniz Akkaya bazı açıklamalarda bulundu gidip Aslanlar gibi teslim olacağım diyen Deniz Akkaya sözlerine. Şöyle devam etti benim karşısında durduğum şey taşıyacağım. Dedi gidip o şansı ben şikayet edeceğim. Çocuk için Gerekli aile ortamı çok önemli yok. Bende aşık olduğum adamdan çocuk yapmadım hata yaptım. Bu arkadaşlarım durumlarından ötürü. Cumhuriyeti’nde onlara çocuk verilmiyor ButiP profiller çok geldi geçti. Türkiye’den ben gerçekleri konuştuğum için bu cezayı aldım hiç umurumda değil. Gerekirse Altı ay yatarım başıma ne gelirse gelsin. Bu davadan dönmeyeceğim.

Bu bir mahkumiyet değil disiplin hapsi nedir Deniz Akkaya’nın avukatı Muhammed Taşçı yapmış olduğu açıklamada hapis kararı hukuka aykırı olduğunu öne sürdü. Hukuka aykırı olarak verilen iş bu karar inaf veya temiz incelemesinden geçmeden kesinleşmiş olup eymis başvurusunda bulunun olacaktır ancak yapılacak başvuru kararın hukuki sonucu karar olup bir mahkeme kararı değildir Deniz Akkaya’nın haklı mücadelesi hukuk çerçevesinde devam etmektedir. Bu sonrası hukuk mücadelemiz devam edecek diyen avukatı deniz akkaya sadece bir zorlama 3 günlük bir hapis yatacak dedi.

 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *