ÇAĞLA ŞİKEL ÇOCUK ALDIRDIMI YANIT VERDİ
17 Eyl, 2021 8:06 tarihinde eklendi

ÇAĞLA ŞİKEL ÇOCUK ALDIRDIMI YANIT VERDİ

ÇAĞLA ŞİKEL ÇOCUK ALDIRDIMI YANIT VERDİ

bazı gazetelerde çıkan “-sunucu, basketçi sevgilisinden hamile kaldı” iddiası sosyal medyada çok konuşuldu. Çağla Şıkel, söylentilere yine adının karışmasının ardından açıklama yaptı.

İddiaya göre; manken-sunucu, basketçi sevgilisinden hamile kaldı. Başka isimle hastaneye gidip çocuğu aldırdı. İkili aşklarını gizli saklı yaşadı. Ünlü manken daha önce bir kez evlenip boşanmıştı.

İsim verilmeden yayınlanan bu haber sosyal medyada çok konuşuldu. İddiadaki kişilerin kimliği ise merak konusu oldu. Çağla Şıkel, ortaya atılan bir iddia sonrasında kendisine yöneltilen yorumların ardından suskunluğunu bozdu.

İddiaya göre; manken-sunucu, basketçi sevgilisinden hamile kaldı. Başka isimle hastaneye gidip çocuğu aldırdı. İkili aşklarını gizli saklı yaşadı. Ünlü manken daha önce bir kez evlenip boşanmıştı.

İsim verilmeden yayınlanan bu haber sosyal medyada çok konuşuldu. İddiadaki kişilerin kimliği ise merak konusu oldu.  Ardından Seren Serengil, “Bu hikaye Çağla Şıkel ve Kerem Tunçeri’yi anlatıyor. Biliyorsunuz seneler önce Emre ile ayrılmadan önce Kerem’le Çağla’nın aşk yaşadığı çıkmıştı. İki taraf da bunu yalanlamıştı. Sonra bu iki ismi başka kimseyle görmedik. İsimleri birileriyle anıldı ama el ele görüntülenmediler. Neden hep aynı kişilerin üzerinde çıkıyor bu iddialar” yorumunu yaptı.

ÇAĞLA’DAN SORUŞARA YANIT GELDİ

Şaşırtan iddianın ardından Çağla Şıkel sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan ünlü model, “Zihnini eğitmemiş herkes rastgele düşünme, senaryo uydurma hayal üretme (ve en kötüsü buna inanma ) kurbanıdır. Eğer düşüncelerinizde en sık odaklandığınız şey endişe, kaygı, öfke ve yalan temelliyse başınıza uzun vadeli iş açıyorsunuz demektir. Size huzur veren düşünceleri bir bekçinin hazineyi koruduğu gibi koruyun” ifadelerini kullandı.

KAAN YILDIRIM DEDİKODUSU

Hadise ile ilişkisini noktalayan oyuncu Kaan Yıldırım’ın, Çağla Şıkel ile yakınlaştığı iddia edilmiş, ikilinin Alaçatı’daki bir mekanda da samimi bir şekilde eğlenirken görüldüğü ifade edilmişti.

“ÖYLE BİR ŞEY OLMA İHTİMALİ YOK”

ile aşk yaşadığına ilişkin haberlerle gündeme gelen Şıkel, “Hiç öyle bir şey yok. Kaan’la sadece arkadaşız, aramızda öyle bir şey olma ihtimali de yok” diyerek dedikodulara son noktayı koymuştu.

“TEK BAŞIMA OLMAYI BEN İSTEDİM”

Öte yandan geçtiğimiz yıl özel hayatıyla ilgili konuşan Şıkel, “Yanınızda birini göremeyecek miyiz?” sorusuna, “Ben de isterim ama şu an tek başıma olmayı ben istedim. İleride yanımda birinin olmasını da ben isteyeceğim.” yanıtını vermişti.

“ÇOK BÜYÜK AŞK YAŞAMAM LAZIM”

Ünlü manken, ayrıca, “Aşk tabii ki çok güzel bir şey ama bu dakikadan sonra herhangi bir aşk yaşamam. Hoşlandım diye biriyle beraber olamam. Biriyle el ele çıkmak için çok büyük bir aşk yaşamam lazım.” şeklinde konuşmuştu.

 

İKİ ÇOCUĞU VAR

2008’de dünyaevine giren Emre Altuğ ve Çağla Şıkel, 2015 yılında boşanmıştı.

Kuzey ve adında iki çocukları olan çift, yollarını ayırdıktan sonra dostluklarını sürdürmeye devam ediyor. Şıkel ile Altuğ, sık sık çocukları için bir araya geliyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *