Radyo kumburgaz fm yayında
16 Nis, 2022 13:38 tarihinde eklendi

Radyo kumburgaz fm yayında

Radyo kumburgaz fm yayında

İnternet radyoları arasında kumburgaz’da bir ilk yaşandı. Kumburgaz’ın ilk radyosu kumburgaz fm internet üzerinde dinleyicileri ile buluştu. Genel olarak eski şarkıların yayınlandığı bir genel müzik radyo olarak dinleyicilerin her saati ayrı bir müzik tarzı ile yayın yapmakta.

Her saati bir birinden güzel eserlerin müzik listelerinin en çok dinlenen ve çıkmış olduğu dönemde listelerde yer almış. Şarkıların çalındığı bir müzik radyo kumburgazfm radyo kısa sürede trakya bölgesi yanı sıra ülke genelinden dinleyici kitlesini yakalamış şimdiden.

Kumburgaz fm radyo akşam yayını arabesk müziklerden oluşurken istek hattı olarak’da dinleyicilerin istek şarkılarına yer veriyor.

Gün içerisinde zaman zaman çalsada ağırlıklı olarak pop müzik şarkıları ile yayın prensibi belirlemiş. çıkan pop şarkılarının çalınması yanı sıra eski pop şarkılarıda nostajik olarak yer veriyor. Barışmanço, Cem Karaca,Haluk Levent,Teoman,Yeni Türkü izel ,çelik gibi bir döneme damga vurmuş pop müzik sanatçılarından bazıları. Biri biri ardına hit şarkıların yayınlandığı kumburgaz fm radyo internet ortamından dinlenen bir dijital radyo müzik kanları olarak beğeni topluyor. 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar