HAKKIMIZDA
25 Oca, 2018 15:56 tarihinde eklendi

HAKKIMIZDA

kız internet sitesi. Mankenler hakkında kısa öz ve bilgiler. Dünyadaki moda haberleri. Manken seçimleri. Mankenlerin hayatları, Nasıl manken oldukları hangi aşamalardan geçtikleri.

Nasıl keşfedildi sosyal yaşantıları gibi. Konuların işlendiği bir internet sitesi’dir. Defile haberleri ünlü mankenler. Ünlü Türk mankenler. Yeni manken olanlar hakkında bilgi paylaşımı gibi konularda açılmış olan bir internet sitesidir.Manken olmak istiyorum.

Mankenkiz.com, manken olmak isteyen bayanlara da burada Tanıtım amaçlı yer vermek prensibini benimsemiştir hayallerinizi süsleyen ışıltılı podyumlarda sizde yürümek istiyorsanız bir yerden başlamamız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir onun için biz mankenlik hayalleri kuran genç kızlarımıza sitemizde öz geçmişleri ve 4 adet resimleriniz ile birlikte  özetleyen boy göz rengi saç fizik özelliklerinin anlatıldığı sosyal yaşantılarının paylaşıldığı 1 bölüm açma ya da karar verdik.

Manken olma hayalleri Kur’an herkese burada bir yer vereceğiz isteyen bayanların iletişimden bize ulaşmaları bizimle diyaloglar geçmeyi kaydıyla verecekleri bilgiler doğrultusunda gönderecekleri resimleri doğrultusunda bu sitede onlara da yer vereceğiz Buradaki bizim amaç ve maksadımız nedir internet. Dünyası sosyal medya günümüzde birçok kişinin ünlü olmasına vesile olmuştur sosyal medyada birçok kişi bu meşhur bir kişiliğe dönüşmüştür bir anda biz de bu imkanı manken olmak isteyen genç kızlarımıza sunmak amacındayız yaş ortalaması 18 ve üstüdür.

Sitemizde yayınlanan içerikler hakkındaki düşünce şikayet içerik kaldırma gibi durumlarda sitemizde bölümünden bize bilgi vermeniz durumunda sorunuza en kısa sürede dönüş yapılarak sorunun çözümü noktasında gerekli çalışmaları başlatacağız.